Ana sayfa GÜNDEM Taşçıer : “Polatlılılara, Cumhuriyet Halk Partimizin vefakar örgütlerine, emek veren tüm...

Taşçıer : “Polatlılılara, Cumhuriyet Halk Partimizin vefakar örgütlerine, emek veren tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”

137
0

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Gamze Şengel Taşçıer, 25-26 Temmuz ‘da , Ankara Bilkent Odeon Gösteri ve Kültür Merkezi’nde “İktidar Kurultayı” başlığı altında gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan Kurultayı’nda Parti Meclisi Seçiminde delegelerin yüksek teveccühleri ile yeniden Parti Meclisine seçilmesi dolayısıyla bir teşekkür mesajı yayımladı.

Özellikle kadın, çocuk ve çevreye dair sosyal konular başta olmak üzere, mesleki duyarlılığı ile insan ve toplum sağlığı noktasında TBMM başta olmak üzere tüm platformlarda ön alan Taşçıer mesajında, ‘’ 37. Olağan Kurultayımızda büyük bir destekle beni yeniden Parti Meclisimize seçen delegelerimize, destek mesajlarıyla yanımda olan tüm partililerimize gönülden teşekkür ediyorum. İktidar kurultayı olarak gördüğümüz bu kurultayda, CHP’yi 2023 seçimine götürecek kadrolar da seçilmiş oldu. Bizler Genel Başkanımızın çizdiği yolda, 2.’nci yüzyıla çağrı beyannamemizdeki hedeflerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz demeden, canla başla çalışma kararlılığındayız.’’ İfadelerine yer verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Gamze Şengel Taşçıer, ‘’ Tüm delegeler olarak altına imza attığımız bu beyannamedeki hedefler, Türkiyeyi daha mutlu, daha huzurlu, daha güzel günlere ulaştıracak, demokrasiyi içselleştirmiş, ekonomik kalkınmayı ve hem toplumsal barışı hem de coğrafyamızdaki barışı sağlayacak hedeflerdir. Büyük bir kararlılık ve inançla aldığımız bu sorumluluğu en iyi şekilde gerçekleştirme sözünü tüm halkımıza veriyorum. Mesajları, iyi dilekleri ve dualarıyla yanımızda olduklarını hissettiren sevgili Polatlılılara, Cumhuriyet Halk  Partimizin vefakar örgütlerine, emek veren tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yaklaşan Kurban Bayramı vesilesi ile tüm kıymetli Polatlılarımıza sağlıkla, mutlulukla, umutla, huzurla, sevdikleriyle bir arada yaşayacakları bayram sevinçleri diliyorum” dedi.