Ana sayfa GÜNDEM Tarhan’dan Yavaş’a teşekkür

Tarhan’dan Yavaş’a teşekkür

645
0

Ankara Büyükşehir Belediyesi,  Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın talebi üzerine Polatlı’da 18 ve 12 metrekarelik 5 durak inşa etti. Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Tarhan, taksi durakları için Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı  Mansur Yavaş’a  teşekkür etti.

 Ankara Büyükşehir Belediyesi kent genelinde taksi duraklarını yenileyerek, modern bir görünüme kavuşturdu.  Büyükşehir Belediyesi Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın talebi üzerine Polatlı’da 18 ve 12 metrekarelik 5 durak inşa etti. Eskiyen ya da işlevini yitiren taksi duraklarını elden geçiren Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri; oturma alanları, mutfak ve lavabo gibi bölümler ilave ederek, taksici esnafının günlük ihtiyaçlarını karşıladı.

Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Tarhan sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı. Tarhan : “İlçemize yeni yaptırdığımız beş adet modern taksi duraklarımız taksici esnaf arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim. Bu konuda bize yardım ve desteklerini esirgemeyen Polatlı Belediye Başkanımız Sayın Mürsel Yıldızkaya ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’a esnaflarımız ve şahsım adına sonsuz teşekkür ederim” dedi.