Ana sayfa GÜNDEM Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak bugün göreve başlıyor

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak bugün göreve başlıyor

125
0

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak bugün göreve başlıyor.  Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer’in İzmir’in Buca ilçesine atanmasının ardından, Hatay Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak Polatlı’ya atandı. Kaymakam Murat Bulacak’ın bugün Polatlı’daki görevine başlayacağı öğrenildi.

Murat Bulucak Kimdir?

1971 yılında Ankara’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini babasının görevi nedeniyle ülkemizin değişik yerlerinde tamamladı. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 1994 yılında Amasya Kaymakam adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine başladı. İngiltere’ de 8 ay süreyle yabancı dil ve mesleki eğitim gördü. Sakarya Pamukova ve Trabzon Şalpazarı ilçelerinde Kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. 
83. dönem Kaymakamlık kursunu başarıyla tamamlayarak Rize ili Güneysu ilçesine Kaymakam olarak atandı. Daha sonra sırasıyla Kahramanmaraş Andırın, Erzincan Otlukbeli, Erzurum Hınıs, Zonguldak Gökçebey Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 
Eylül 2007 kararnamesiyle Kiraz Kaymakamlığına atanan Murat BULACAK  daha sonra Antalya Kemer Kaymakamlığı, Antalya Vali Yardımcılığı ve Safranbolu Kaymakamlığı görevinde bulundu. Kaymakam Murat BULACAK evli olup 2 çocuk babasıdır.