Ana sayfa GÜNDEM Öztürk : “Polatlı için biz varız”

Öztürk : “Polatlı için biz varız”

143
0

23 Kasım 2018’de Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan öncülüğünde kurulan Yeniden Refah Partisi Polatlı ilçe teşkilatı kurucu başkanı Muzaffer Öztürk kurucu ilçe başkanlığını yöneterek Polatlı’da esnafın ve vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Polatlı ilçe teşkilatı Esnafların yanında olduğunu belirterek ziyaretlerde bulundu. Ziyaret Esnafların yanında sadece seçim zamanında değil, her zaman onlarla beraber olduklarını aktaran Polatlı ilçe teşkilatı kurucu başkanı Muzaffer Öztürk şu açıklamalarda bulundu.Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Teşkilatı olarak, var olduğumuz müddetçe her zaman Polatlımızın esnaflarının, köylümüzün, işçimizin, memurumuzun kısacası bütün insanlarımızın her zaman yanlarında ve olacağımızı ve çalmadık bir tek kapı bırakmayacağımıza söz verdik. 55 esnafımızın kapısını çaldık hayırlı ve bol kazançlar dileyerek sorunlarını dinledik. Bizlerde kısaca “Polatlı için biz varız dedik.” ahlak ve maneviyatı yeryüzüne tesis edeceğimizi, paylaşımda ve yönetimde adaletli olacağımızı,gücün değil hakkın ve haklının yanında olacağımızı, zalimlerin karşısında, mazlumların yanında olacağımızı, insanlarımızın refah ve huzura kavuşması için çalışacağımızı, yerli ve milli ekonomi sistemini kuracağımızı, israfa ve israfçılığa son vereceğimizi,esnafımızı ve köylümüzü yabancı sermayeli bankalara olan borç faizlerinden kurtaracağımızı, muhalefet dahi olmadığımız halde 150 milyar dolarlık milli kaynak paketimizin hazır olduğunu ve kitapçık haline getirildiğini anlatmaya çalıştık.

Bizler her zaman milletimizin ve ülkemizin huzuru ve rahatı için bu davayı güdeceğimizi; bu davaya koşarak gideceğimizi, koşamazsak, yürüyerek gideceğimizi, yürüyemezsek, sürünerek gideceğimizi; seçimler için değil gelecek nesiller için çalıştığımızı ispatlamak için sahada çalışmalarımıza hiç bıkmadan usanmadan devam edeceğiz her şey vatanımız ve insanlarımızın huzuru refahı içindir”.