Ana sayfa GÜNDEM CHP’yi Polatlı’da Buluşturan Düğün

CHP’yi Polatlı’da Buluşturan Düğün

625
0

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu’nun danışmanlık görevini yıllardır başarıyla yürüten Serdar Güner, görkemli bir düğün töreniyle hayatını Melike Güner( Karabacak) ile birleştirdi. Cumhuriyet Halk Partili siyasetçileri Polatlı’da buluşturan düğün törenine, milletvekilleri, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu’nun danışmanlık görevini yıllardır başarıyla yürüten Serdar Güner, görkemli bir düğün töreniyle hayatını Melike Güner (Karabacak) ile birleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Selami Ovacık ve çok sayıda Polatlılı Cumhuriyet Halk Partisi gönüllülerinin katıldığı düğün töreninde İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı genç çifte mutluluklar diledi.

Avcı, ‘’ Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız, milletvekilimiz kıymetli büyüğümüz sayın Bülent Kuşoğlu’nun yıllardır danışmanlık görevini başarıyla yürüten kardeşimiz Serdar Güner bugün bu törenle hayatını Melike kardeşimiz ile birleştiriyor. Mutluluklar diliyoruz. Kurultay heyecanımızın ilk gününde Serdar ve Melike kardeşlerimizin mutluluklarını paylaşmak üzere yanlarındayız. Her zaman da yanlarında olacağız. Mutlulukları bir ömür boyu sürsün diliyoruz. ‘’ ifadelerine yer verdi.