Ana sayfa GÜNDEM Cansuyu yardımlara devam ediyor

Cansuyu yardımlara devam ediyor

994
0

Polatlı Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği derneklerine yardım eden her zaman paylaşma kültürünü önde tutan kazancını hemşerileriyle de paylaşan Polatlı’nın yardımsever esnaflarına, vefa göstererek teşekkür plaketi verdi.

Cansuyu Derneği Polatlı Temsilcisi Metin Yurtkuran Polatlıda tespit ettikleri yardıma muhtaç ailelere yardım etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yurtkuran geçtiğimiz  günlerde Değirmencioğlu süper market sahibi ile beraber ihtiyaç sahipleri tespit ederek gıda yardımlarına ulaştırmıştı. Şimdi ise desteklerinden dolayı  Beyaz Eşya ticareti ile uğraşan Yalçın Görgün’ teşekkür plaketi verdi.Cansuyu Derneği Polatlı Temsilcisi Metin Yurtkuran,  Polatlı halkının ve esnafının Cansuyu Derneğine göstermiş olduğu ilgiden dolayı da teşekkür ederek derneğinin çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Polatlı halkına teşekkür ederim

 Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Polatlı şube başkanı Metin Yurtkuran, esnafların verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. “Bizleri yalnız bırakmayan ve destekleriyle ihtiyaç sahiplerinin dertlerin, derman olan esnaflarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” diyerek şunları söyledi. Yurtkuran, “Cansuyu Polatlı Yardımlaşma Derneği Başkanı olarak, Polatlı esnaflarına teşekkür ediyorum, hepsinden Allah razı olsun. Dün 150 tane çocuğumuzu giydirdik. Kurban bayramı için sevindirdik, onların sevinci bizlere birer vesile olur. Polatlı insanına teşekkür ederim” dedi.

 Beyaz Eşya ticareti ile uğraşan Yalçın Görgün Cansuyu Derneği’nin yardımlarına elçi olduğunu söyleyerek şu ifadelerde bulundu. Görgün, “Yardımlarımızı ulaştıramadığımızın mekanların dışında diğer ülkelere diğer kıtalara ulaştırıp, mağdur olanlara vesile olan Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üreticilerine, Polatlı temsilcisi Metin Yurtkuran ve Ankara’daki yönetim kurulu başkanımıza tanımadığım değerli insanlara teşekkür ediyorum. Yardımlarımızın ve yardımlara elçi olan bu güzide derneğe başarılar diliyorum” dedi.