Ana sayfa GÜNDEM Oda başkanlarından Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti

Oda başkanlarından Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti

312
0

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığına  seçilen Yetkin Öztürk’e ziyaretler devam ediyor.Bu kapsamda ilçemiz oda başkanları geçtiğimiz gün İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

21 Haziran 2020 tarihinde yapılan İyi Parti Ankara il Başkanlığı seçimde 465 delegenin oyunu alarak İYİ Parti Ankara İl Başkanlığına seçilen Yetkin Öztürk’e ziyaret devam ediyor. Bu kapsamda Polatlı Sanayi ve Ziraii Aletleri Odası Başkanı Osman Aydoğan, Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar, Polatlı Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Recai Taşçı, Polatlı Lokantacılar ve Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş, Polatlı Sobacılar Kalaycılar Nalbantlar Odası Başkanı. Cabbar Çepur,  İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk’e  hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Öztürk  Bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Öztürk, sanayi içerisinde yapılması gerek yollarının yapılacağı sözünü verdi

Polatlı Ziraat Aletleri Odası Osman Aydoğan , ittifak ortağı olan İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk’e  Polatlı  sanayisi  için taleplerde bulundu.  Yetkin Öztürk, kısa zamanda sanayinin  Gülveren mahallesi tarafından girişi olan yolu  ve sanayi  içerisinde yapılması gerek yolları , yeni cami çevresindeki yolların sıcak asfalt yapımının  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağı  sözünü verdi.