Ana sayfa GÜNDEM Vali Şahin’den Kaymakam Tunçer’e plaket

Vali Şahin’den Kaymakam Tunçer’e plaket

216
0

Ankara Valisi Vasip Şahin Başkanlığında ‘Kaymakamlar Toplantısı’ düzenledi. Ankara’nın  ilçelerinin sorunlarının değerlendirildiği toplantıda ayrıca Vali Şahin, tayinleri çıkan kaymakamlara çalışmalarından dolayı teşekkür etti, yeni görevlerinde başarı diledi.

14 Temmuzda Resmi Gazetede yayınlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile birlikte birçok ilçenin kaymakamlarında değişiklik gerçekleşti. Kaymakamların yeni görev yerlerinin belli olması ile birlikte Ankara Valisi Vasip Şahin tayinleri çıkan kaymakamları ‘Kaymakamlar Toplantısı’nda bir araya getirdi. Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer’in de yer aldığı toplantıda Şahin, çalışmalarından dolayı kaymakamlara teşekkür edip başarılar diledi. Resmi gazetede yayınlanan Mülki İdare Amirleri kararnamesinin ardından Ankara’daki görev yerleri değişen mülki idare amirlerinin katıldığı toplantıya 6 yıldır Polatlı’da görev yapan, pek çok konuda başarılara imza atmış ve birçok kritik dönemi atlatarak şehrin gönlünü kazanmış Mahmut Nedim Tunçer de yer aldı.

Ankara’nın sorunları masaya yatırıldı

Ankara Valisi Vasip Şahin kaymakamı makamında ağırlayarak yaptığı çalışmalardan dolayı ve Polatlıya sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti Ankara’nın en büyük dış ilçesi olan ve aynı zamanda gelişme sürekliliği açısından vizyonu en yüksek olan Polatlı’da 6 yıl boyunca şehre ciddi katkılar sağlayan Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’e yaptığı çalışmalardan ötürü plaket hediye etti. Aynı zaman da Ankara ilçelerinin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda yeni görev yerlerine atanan kaymakamlara yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederken başarılar diledi.

Tunçer Vali Şahin’e Teşekkür Etti

Ankara Valisi Vasip Şahin Polatlı’ya Ve Ankara’ya yaptığı hizmetler sebebi ile plaketle onurlandırdığı Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’in ilçeye çok başarılı hizmetler verdiğini ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğunu ileten Vali Şahin Kaymakam Tuncer’in yeni görev yeri olan Buca’daki görevinde de başarılarının devamını diledi. Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ise toplantıda Ankara Valisi Vasip Şahin’in eğitimden asayişe şehrin gelişmesinden yaşanana pandemi sürecinden kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.