Ana sayfa GÜNDEM Polatlı Belediyesi su parkı sezonu açtı

Polatlı Belediyesi su parkı sezonu açtı

1445
0

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından hizmete açıldığı günden bu yana yaz ayları boyunca vatandaşlardan büyük ilgi gören Polatlı Belediyesi Su Parkı 2020 Yılı Yaz Sezonu’nu açtı. 

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından hizmete açıldığı günden bu yana yaz ayları boyunca vatandaşlardan büyük ilgi gören Polatlı Belediyesi Su Parkı 2020 Yılı Yaz Sezonu’nu açtı.   Koronavirüs ile mücadele önlemleri kapsamında Polatlı Belediyesi ekipleri tarafından düzenli olarak dezenfeksiyon, sterilizasyon, havuz suyu değişimleri, dip temizliği, klorlama ve kaydırak temizlikleri özenle gerçekleştirilen Aqua Park içerisinde hijyene büyük önem gösteriliyor. 

Kafeterya, duş, soyunma kabinleri ve revir kısmının günlük olarak steril hale getirildiği Aqua Park’ta; yoğun ilgi gösteren vatandaşların sağlığı için gerekli olan tüm önlemler alınıyor. Bugün itibariyle vatandaşlara tekrar kapılarını açan Aqua Park içerisinde bay, bayan ve çocuk havuzlarının suları tamamen boşaltılıp yenilenirken; uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen klorlama ve dezenfeksiyon çalışmaları ile park alanının tamamı halk sağlığına ve sosyal mesafe kurallarına uygun hale getirildi.

Pazartesi hariç haftanın altı günü ziyaretçilerini ağırlıyor

Polatlılıların yanı sıra çevre il ve ilçelerden gelen misafirlerle yaz boyunca dolup taşan Polatlı Belediyesi Su Parkı;  ‘Her şey sizin için, sizinle güzel’ parolasıyla tatili, eğlenceyi ve keyifli anları vatandaşlarla buluşturuyor. Polatlı Belediyesi Aqua Park; Pazartesi günleri haricinde haftanın altı günü bay, bayan ayrı olmak üzere ziyaretçilerine hizmet veriyor. 7000 metrekare alan üzerine inşa edilen Aqua Park’ın içerisinde; bay ve bayan ayrı olmak üzere 600 metrekare boyunda iki adet havuz, 200 metrekare çocuk havuzu, 8 adet kaydırak, kafeteryalar, duşlar, soyunma odaları, dezenfeksiyon alanları, engellilere uygun rampalar, asansörler, otopark ve özel etkinlik alanları bulunuyor.