Ana sayfa GÜNDEM Kurban bağışlarınız Huzurevi’ne olsun

Kurban bağışlarınız Huzurevi’ne olsun

703
0

Polatlı Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mülazım Ünal, yardımlarla ayakta duran huzurevine insanların gönül rahatlığıyla kurban bağışında bulunabileceklerini bildirdi.

Polatlı Huzurevi sakinleri, bu yıl da kurban bağışlarınızı bekliyor. Huzurevi sakinleri, bu yıl kurban bayramında kurban bağışı yapmak isteyen hayırseverlerden bağış bekliyorlar. Kurban Bağışlarınızı Huzurevine yapmak için Polatlı Huzurevine bizzat giderek 1000 TL bedelle bağışta bulunabilirsiniz. Polatlı Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mülazım Ünal, yaptığı açıklamada, Huzurevi’nde yıllardır sayısız muhtaç insana hizmet verildiğini, kurumun yardım ve desteklerle ayakta durabildiğini kaydetti.

Polatlı Huzurevi, kurban bağışlarınızı bekliyor

Huzurevinde barındırılan yaşlıların yemek, giyim, barınma, ısınma, sağlık ve ilaç giderlerinin yardımsever insanların bağışlarıyla karşılandığını ifade eden Ünal, hayırseverlere şükran borçlu olduklarını bildirdi. Kurban Bayramı dolayısıyla huzurevlerine kurban bağışlarının yapıldığını ve vekalet yoluyla kurban kesim hizmetinin verildiğini anlatan Ünal, “Gönül rahatlığıyla kurban etlerinizi ya da vekalet yoluyla kurbanlarınızı kurumumuza bağışlayabilirsiniz” dedi. Geçen yıl yapılan kurban bağışlarına teşekkür eden ve  bu şekilde bir yıldır huzurevi sakinlerinin et ihtiyaçlarının karşılandığını belirten Ünal, bu yıl da hayırseverlerin bağışlarını beklediklerini kaydetti.