Ana sayfa GÜNDEM Ankara’dan Polatlı’ya Kadın Dayanışması

Ankara’dan Polatlı’ya Kadın Dayanışması

735
0

CHP Ankara İl Kadın Kolları Polatlı’da

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütünü ziyaret etti. Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, pandemi süreci ile ileriye dönük çalışma ve proje değerlendirmeleri yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütünü ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz, ziyarette yaptığı açıklamada, ‘’ Cumhuriyet Halk Partimizin esas dinamiklerinden en önde gelenidir kadınlarımız… Bu anlamda pandemi sürecinde İl ve İlçe Yönetimlerimiz, kadınlarımız anne yürekleri ile ‘’ Hastalığı Değil İyiliği Bulaştır ‘’ düşüncesiyle Mart ayının ilk haftasından bu yana sahadaydı. Bu vesile ile insanüstü bir gayret sarf eden kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Biz sadece ‘’ Kadın Kolları ‘’ değil partimizin kalbiyiz, partimizin ana kollarıyız. Bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda insan ve aile odaklı çalışmalarımızda hız kesmiyoruz. İl Kadın Kollarımız, İl Yönetimimiz tüm ilçelerimizi ziyaret ederek, ilçe örgütlerimizin fikir ve projeleri doğrultusunda çalışma programları hazırlıyoruz. İlçe Örgütümüze, İlçe Kadın Kolları Yönetimine, kıymetli gönüllülerimize nezaket dolu ev sahipliliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. ‘’ ifadelerine yer verdi.

Kuş, ‘’ Özellikle kadınlarımız, kızlarımız Polatlı’da Cumhuriyet Halk Partili kadınlarımızın ana yüreklerini yanlarında hissedecek ‘’

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş, İl Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ‘’ Göreve gelişimizin hemen ardından Covid-19 virüs salgının olağanüstü durumu ile karşı karşıya kaldık. Bu süreçte ciddi ve başarılı bir sınav verdik. Gayretlerimizin odağına yurttaşlarımızı koyduk. Bu anlamda ilçe örgütümüz ve İl Örgütlerimizin destekleri ile yurttaşlarımızın kalbine dokunan çalışmaları hep birlikte gerçekleştirdik. Bugün İl Kadın Kolları Yönetimimiz ve İl Başkanlığı yönetimimizin nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu zor süreci birlikte yurttaşlarımız odağında aşmaya devam ediyoruz. Geleceğe dönük faaliyetler, projeler noktasında projeksiyonlar yapmaktayız. Yurttaşlarımız zor zamanlarda Cumhuriyet Halk Partisi Örgütlerini yanlarında görmeye devam edecektir. Biz bu gayrette çalışmalarımızı yorulmadan, yılmadan devam ettireceğiz. Özellikle kadınlarımız, kızlarımız Polatlı’da Cumhuriyet Halk Partili kadınlarımızın ana yüreklerini yanlarında hissedecek.‘’ ifadelerinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş tarafından Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz’a Sakarya Zaferi’ni yansıtan bir Atatürk heykelciği armağan edildi.