Ana sayfa GÜNDEM CHP Polatlı İlçe Örgütü maske dağıttı

CHP Polatlı İlçe Örgütü maske dağıttı

367
0

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Polatlı Ticaret Borsası Kamyon Garajındaki Kamyoncu Esnafına ve Polatlı Ticaret Borsasındaki emekçilere şapka ve ‘’ Önce İnsan ve Toplum Sağlığı ‘’ parolasıyla koruyucu maske farkındalığı oluşturmak üzere maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Polatlı Ticaret Borsası Kamyon Garajındaki Kamyoncu Esnafına ve Polatlı Ticaret Borsasındaki emekçilere maske dağıtımı gerçekleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü olarak gerçekleştirdikleri şapka ve koruyucu maske dağıtımında yaptığı açıklamada, ‘’ Normalleşme ‘’ adımları ile birlikte artan vaka sayılarının, Covid-19 virüs salgını ile mücadelede yurttaşın üzerindeki yükün daha da arttığını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, insan hayatının çok önemli olduğunu ve virüs ile mücadele konusunda Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığının tüm örgütleri ve Ankara Büyükşehir Belediyesi birimleriyle birlikte topyekün sahada olduklarını ifade etti.

“CHP Polatlı İlçe Örgütü olarak bu farkındalık çalışmasını belli aralıklarla sürdüreceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı olarak belli periyotlarla sağlık kuruluşlarına, esnaflara ve yurttaşlara koruyucu maske dağıtımları gerçekleştirdiklerini belirten Avcı;” Bugün Polatlı Ticaret Borsasındaki Kamyon Garajındaki kamyoncu esnaflarımıza ve emekçi kardeşlerimize kendilerini Koronavirüs riskinden korumaları için maske dağıttık. Maskenin yanısıra şapka dağıtımı da gerçekleştirdik. Koruyucu maske farkındalığının oluşması ve yurttaşlarımızın herhangi bir sağlık sorunu yaşamamaları için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Koruyucu maske kullanımı , bireyin kendisinin ve toplum sağlığının korunması açısından cezaların caydırıcılığının getirdiği bir zorunluluğun ötesinde bir toplumsal bir sorumluluk olgusunun gereğidir. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü olarak bu farkındalık çalışmasını belli aralıklarla sürdüreceğiz.Sağlıklı ve güzel günleri birlikte oluşturacağız. ” dedi. Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Covid-19 tedbirlerinin yanında tarımsal üretimin de devam etmesi gerektiğini, süreç içinde maskenin öneminin de arttığını vurguladı.