Ana sayfa GÜNDEM PTO’dan Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti

PTO’dan Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti

847
0

Polatlı Ticaret Odası heyeti İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin  Öztürk’ü  ziyaret etti.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Meclis Başkanı Erol Ünal, yönetim kurulu üyeleri,  meclis üyeleri ve yüksek istişare kurulu üyeleri ile 21 haziranda gerçekleştirilen  İyi Parti Ankara il başkanlığı kongresinde  İl Başkanlığı görevine tekrar seçilen  Yetkin Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hemşerilerimden aldığım manevi destek benim için çok önemli

Ticaret Odası yönetimi ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İyi Parti İl Başkanı Yetkin Öztürk: ” Yaklaşık 22 aydır Ankara’da İyi Parti İl Başkanlığı yapıyorum. Burada bulunan hazirundan aldığım manevi destek benim için çok önemli. Bizim için önemli olan Ankara ,Ankara’nın 25 ilçesi. Burada da göz bebeğimiz olan Polatlı ,doğduğum  ve doyduğum halihazırda yaşadığım ilçem.Hem Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu başkanımız Ulvi Sakarya’ya hem Polatlı Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu başkanı Erol Ünal ile onların değerli yönetimini meclis üyelerine canı gönülden teşekkürlerimi iletmek istiyorum.”

Polatlı ve  Polatlılılar siyasi hayatta daha çok yer alacak

“Bundan sonraki dönemde Polatlı’nın Polatlılı’nın Ankara siyasetinde olduğunu hem Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ın önderliğinde hem de bizlerin omuz omuza verdiği mücadele ile herkese hissettireceğiz.  Bundan sonraki süreçte Polatlı için ne yapılması gerekiyorsa bizzat il başkanı olarak ben bunun için çalışacağım.”dedi.

Yetkin kardeşimize siyasi hayatında başarılar diliyorum

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada: ” Yetkin Öztürk başarılı siyasi hayatı ile Polatlı’yı bizleri gururlandırmıştır. Yetkin Öztürk ile Polatlı’nın siyasi hayattaki yerinin önemli bir dereceye taşınacağını ve hizmet noktasında Polatlı’ya çok şey katılacağını düşünüyorum. Polatlı’nın Öz evladı olan Yetkin Öztürk’e başta İyi Parti İl Başkanlığı görevi olmak üzere tüm siyasi hayatında başarılar diliyorum. “dedi.