Ana sayfa GÜNDEM Özel Ateş Uğurlu Sürücü Kursu Yeni Adresinde

Özel Ateş Uğurlu Sürücü Kursu Yeni Adresinde

669
0

Özel Ateş Uğurlu Sürücü Kursu, 1 Haziran tarihinden itibaren Cumhuriyet Mahallesi Pazar Sokakta (Yayla Marketin Alt Köşesi), hizmet vermeye başladı.

Özel Ateş Uğurlu Sürücü Kursu Yeni Hizmet binasına taşındı.  Kurs artık Cumhuriyet Mahallesi Pazar Sokak ta (Yayla Marketin Alt Köşesi), hizmet verecek. Özel Ateş Uğurlu Sürücü Kursu  Sahibi Hasan Uğurlu konu hakkında şu açıklamayı yaptı: “2015 yılının Mart ayından bu yana sürücü kursumuzun Cumhuriyet Mahallesi Battalgazi Caddesinde (Köşk Pastanesi Üstü) 3 üncü kat ta bulunan kursumuzun, 1 Haziran tarihinden itibaren Cumhuriyet Mahallesi Pazar Sokak ta (Yayla Marketin Alt Köşesi), kursumuzun kendisine ait olan 2 katlı binada hizmet vermeye başlamıştır.  Kursumuza ait olan bu binamızda  3 sınıf bulunmaktadır. Yine mevcut kursumuzda A1 Sınıfı, A2 Sınıfı, B Sınıfı, C Sınıfı ve CE Sınıfına ait ehliyetler adaylarımıza verilmektedir. Mevcut yeni kurs binamız çarşı içerisinde (Eti Caddesinin arkasında ve Selçuk Caddesi üzerindedir) ve Perşembe Pazarının olduğu yerleşim yerinde olmasından dolayı adaylarımıza daha yakın durumdayız. Adaylarımızın kurs sonrasındaki işlemlerini de daha rahat ve kolaylaştırmaktadır.

“Ehliyet almak isteyen tüm vatandaşlarımızı da kursumuza bekliyorum”

Ayrıca UĞURLU; diğer bir kursumuz olan İş Makinesi Operatörlük Kursumuzda Kurtuluş Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde Polatlı Belediye Binasının yanında hizmet vermeye devam etmektedir. Bu kursumuzda da; Forklift, Beko Loder, Loder, Mobilvinç, Tavan Vinci, Ekskavatör, Kar ile Mücadele, Silindir, Biçerdöver, Transmikser, Kendi Yürür Pancar Hasat Makinesi, Vidanjör, Araç Kurtarma Çekme ve Taşıma, Asfalt Bakım Distribütörü ve Mobil Akaryakıt Taşıma Tankeri Sertifikaları adaylarımıza verilmektedir. Bu zamana kadar kursumuza kayıt yaptıran tüm adaylarımıza teşekkür ediyorum ve ehliyet almak isteyen tüm vatandaşlarımızı da kursumuza bekliyorum. Kurumumuz ve Kurslarımız,  adaylarımızın ve vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği teveccüh sayesinde büyüyerek bu duruma gelmiştir. Bizlere gösterdikleri bu teveccühlerden dolayı tekrar tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.