Ana sayfa GÜNDEM ‘İstihdam Polatlı’dan özel indirimli akaryakıt Türkiye petrollerinden’

‘İstihdam Polatlı’dan özel indirimli akaryakıt Türkiye petrollerinden’

712
0

Türkiye petrolleri ve Anadolu Osb Polatlı belediyesi aracılığı ile anlaşmaya vardı

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından 2014 yılında kurulan ve şimdiye kadar 8000’den fazla vatandaşın iş sahibi olmasını sağlayan Polatlı Belediyesi İstihdam ve Kosgeb Merkezi, Türkiye Petrolleri ve Anadolu OSB ile birlikte önemli bir çalışmaya imza attı.

Polatlı Belediyesi İstihdam ve Kosgeb Merkezi, Türkiye Petrolleri ve Anadolu OSB ile birlikte önemli bir çalışmaya imza attı.  Türkiye Petrolleri ve Anadolu OSB arasında imzalanan anlaşma gereği; personel alımlarını Polatlı Belediyesi İstihdam Merkezi aracılığı ile gerçekleştiren Anadolu Organize Sanayi Bölgesi’ne bağlı tüm firmalara akaryakıt alımlarında özel indirim uygulanacak. TP Orta Anadolu Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Bingöl ve Anadolu OSB Müdürü Yusuf Emre İyimaya ile bir araya gelen Polatlı Belediyesi İstihdam ve Kosgeb Merkezi yetkilileri imzalanan protokol ile anlamlı projeye start verdiler.

İstihdama katkı sağlayan firmalara indirimli akaryakıt fırsatı

Polatlı’da işsizlik sorununa çare olmak için Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın desteğiyle aralıksız çalışan Polatlı Belediyesi İstihdam ve Kosgeb Merkezi aracılığıyla başlatılan proje kapsamında; Anadolu Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmalar eleman alımlarını Polatlı’dan yaptıkları taktirde Türkiye Petrolleri’nden özel indirimli akaryakıt alma hakkına sahip olacaklar. Geçtiğimiz hafta bir araya gelen TP Orta Anadolu Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Bingöl ve Anadolu OSB Müdürü Yusuf Emre İyimaya imzalanan protokolün ardından yaptıkları açıklamada; “Bu anlamlı protokolü beraberce daha farklı işbirliği çalışmalarımız için önemli bir adım olarak görüyoruz. Ülkemize, Ankaramıza ve Polatlımıza hizmet etmek, el ele vererek üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmada bizleri buluşturan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya ve İstihdam Merkezi’ne teşekkür ediyoruz.” Cümlelerine yer verdi. Polatlı Belediyesi İstihdam ve Kosgeb Merkezi’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’nın desteğiyle Polatlımız için çok önemli bir anlaşmaya varılmasını sağladık. İmzaladıkları protokolle şehrimiz için önemli bir adım atan Türkiye Petrolleri ve Anadolu OSB yetkililerine teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verildi.