Ana sayfa GÜNDEM Çepur ve Ekibinden örnek çalışma

Çepur ve Ekibinden örnek çalışma

698
0

“Polatlı Sobacılar kalaycılar Nalbantlar esnaf ve sanatkarlar  odası Üyelerinin  işyerlerini  Dezenfeksiyon yaptı”

Polatlı Sobacılar kalaycılar Nalbantlar esnaf ve sanatkarlar  odası Başkanı Cabbar Çepur,konuya ilişkin gazetemize yaptığı açıklamada  “Covid 19 Koronavirüs nedeniyle Üyelerimizin işyerlerini  Polatlı Sobacılar kalaycılar Nalbantlar esnaf ve sanatkarlar  odası olarak kendi imkanlarımızla Dezenfeksiyon yaptık ve esnaflarımıza bir nebze de olsa faydalı olmaya çalışıyoruz.

 Ankara esnaf ve sanatkarlar  odaları birliği başkanı Mehmet Yiğiner ve yönetiminine  Dezenfeksiyon makinesi ve Dezenfeksiyon gönderdiği için ayrıca teşekkür ediyorum biz de Sobacılar odası başkanı olarak tulumumuzu giyerek Üyelerimizin dükkanlarını işyerlerini tek tek dezenfekte Makinesi ile dezenfekte yaptık karınca kararınca elimizden gelen tüm imkanları esnaflarımız için kullanmaktayız. Bundan önce maske ve kolonyalı mendil dağıtımı yaptık. Üyelerimize her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz, tek temennimiz bu mikrobun bir an önce bitmesi ve esnaflarımızın normal hayata normal yaşantıya dönmeleri.U nutmayalım ki tedbiri elden bırakmadan maske ve sosyal mesafe dikkat ederek temiz ve titiz şekilde mücadeleye devam etmeliyiz.

Polatlı için gece gündüz çalışan Özellikle Polatlı kaymakamlığımıza ve değerli personeline Polatlı belediyesine ve personeline ayrıca gizli kahramanlarımız Emniyet ve güvenlik güçlerine, Özel güvenlik çalışanlarına, tüm sağlık çalışanlarına, ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çalışmalarında işlerinde güçlerinde başarılar diliyorum.”dedi.