Ana sayfa GÜNDEM CHP ilçe örgütü maske dağıttı

CHP ilçe örgütü maske dağıttı

424
0

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı yönetimi ve Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Selami Ovacık ile birlikte ‘’ Önce İnsan ve Toplum Sağlığı ‘’ parolasıyla koruyucu maske farkındalığı oluşturmak üzere Cumhuriyet Meydanında kurdukları stantta  vatandaşlara ve çevre esnafa koruyucu maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı olarak korona virüs ile kapsamlı bir mücadele içerisine girdiklerini bu anlamda belli periyotlarla sağlık kuruluşlarına, esnaflara ve yurttaşlara koruyucu maske dağıtımları gerçekleştirdiklerini, Ankara Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Asfalt Şefliği ekiplerinin çalışmaları ile şehrin her noktasında yine belirli periyotlarla dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirdiklerini ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, insan hayatının çok önemli olduğunu ve virüs ile mücadele konusunda Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığının tüm örgütleri ve Ankara Büyükşehir Belediyesi birimleriyle birlikte topyekün seferberlik içerisinde bulunduğunu ifade etti.

Avcı;” Polatlılı hemşehrilerimizin kendilerini Koronavirüs riskinden korumaları için Cumhuriyet Meydanı’nda yurttaşlarımıza ve esnaf kardeşlerimize maske dağıttık. Koruyucu maske farkındalığının oluşması ve yurttaşlarımızın herhangi bir sağlık sorunu yaşamamaları için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Koruyucu maske kullanımı , bireyin kendisinin ve toplum sağlığının korunması açısından cezaların caydırıcılığının getirdiği bir zorunluluğun ötesinde bir toplumsal bir sorumluluk olgusunun gereğidir. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü olarak bu farkındalık çalışmasını belli aralıklarla sürdüreceğiz.Sağlıklı ve güzel  günleri birlikte oluşturacağız. ” dedi.