Ana sayfa GÜNDEM Başkan Öztürk, Mazbatasını Aldı

Başkan Öztürk, Mazbatasını Aldı

368
0

21 Haziran 2020 Pazar günü gerçekleştirilmiş olan  İYİ PARTİ Ankara İl Başkanlığı 2.Olağan Kongresinde İl Başkanı olarak seçilen Yetkin Öztürk mazbatasını alarak görevine başladı.

21 Haziran 2020 Pazar günü gerçekleştirilmiş olan  İYİ PARTİ Ankara İl Başkanlığı 2.Olağan Kongresinde İl Başkanı olarak seçilen Yetkin Öztürk mazbatasını 24.06.2020 Tarihi itibariyle M alarak görevine başladı. İYİ PARTİ Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “ 21.06.2020 tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresinde, delegelerimizin teveccühü ile yeniden il başkanlığına seçildiğimize dair mazbatamızı teslim aldık. Öncelikle, şahsımı yeniden bu kutlu görev ile onurlandıran delegelerimize ve bütün teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum.
 Dün olduğu gibi bu gün de heyecan, inanç ve özveri ile kentimizin ve teşkilatımızın hizmetinde olacağız. Yeni dönemde de partimizin iktidarı, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığında ülkemizi yarınlara taşıyacağız” dedi.