Ana sayfa GÜNDEM Mansur Yavaş’ın Başdanışmanından Kıymaz’a ziyaret

Mansur Yavaş’ın Başdanışmanından Kıymaz’a ziyaret

617
0

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Baş danışmanı Murat Kubat, Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekayi Köseoğlu ve Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz’ı makamında ziyaret etti.

Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz’ı , Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Baş danışmanı Murat Kubat, Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekayi Köseoğlu ve Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse ziyaret etti.  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın selamlarını getirdiğini ifade eden Kubat “ Öncelikle bizleri oldukça güzel karşılayan değerli Başkanımız Ertuğrul Kıymaz’a teşekkür ediyorum. Ziyaretimizin amacı İlçemiz Polatlı’ya ortak akıl ile STK’ların da destekleri ile daha iyi hizmet etmektir. Bu bağlamda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ın da selamlarını getirdik. Bizim amacımız Ankara’mızın tüm ilçelerine hizmet götürmektir.

Çiftçilerimize, Esnaflarımıza kısacası Ankara’nın tüm ilçelerinde bulunan vatandaşlarımıza Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini getirmek için var gücümüzle çalışacağız.”dedi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Baş danışmanı Murat Kubat, Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekayi Köseoğlu ve Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse’nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “ Öncelikle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ın selamları ile İlçemiz Polatlı’ya gelen Murat Kubat’a, Ziraat Odası Başkanı Zekayi Köseoğlu ve Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse’ye nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bizler Sivil Toplum Kuruluşları olarak İlçemiz Polatlı’ya yapılacak olan her hizmette gönüllü olarak en ön safta yer alırız. Bu doğrultuda ilçemize yapılacak olan her hizmete de elimizden geldiğince destek oluruz.”dedi.