Ana sayfa GÜNDEM ‘Sağlıklı Günler İçin, Daha Yeşil Polatlı’

‘Sağlıklı Günler İçin, Daha Yeşil Polatlı’

747
0

Polatlı Belediyesi ‘Sağlıklı Günler İçin, daha yeşil Polatlı’ parolasıyla Çevre Günü’nde vatandaşlara fidan hediye etti.

Polatlı Belediyesi tarafından 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Necip Fazıl Parkı’nda vatandaşlara fidan dağıtımı gerçekleştirildi. ‘Sağlıklı günler için, Daha yeşil Polatlı’ parolasıyla Polatlı Belediyesi tarafından düzenlenen Dünya Çevre Günü kutlama etkinlikleri kapsamında tüm vatandaşlara fidan hediye edildi. Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı Salih Tekeli, Belediye Meclis Üyeleri Metin Baysar, Ferruh Şimşek, İsmail Bozdağ ve Ramazan Evci’nin vatandaşlara fidan dağıttığı Çevre Günü kutlama etkinlikleri gün boyunca Polatlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Çevre Koruma Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalarla devam etti.

Belediye ekipleri topyekün mücadeleye devam ediyor

Koronavirüs ile Mücadele sürecinde durmaksızın çalışarak, başarılı çalışmalara imza atan Polatlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Çevre Koruma Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Polatlı’nın dört bir yanında çevre düzenleme, dezenfeksiyon ve temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Sabahın ilk ışıklarıyla çalışmalara başlayan Polatlı Belediyesi ekipleri tarafından‘Çevre Günümüz Kutlu Olsun’ parolasıyla şehrin birçok farklı noktasında parklarda, yollarda ve halka açık alanlarda sterilizasyon ve çevre düzenleme çalışmaları yapıldı.