Ana sayfa GÜNDEM Polatlı kent konseyinden “Kapalı Şeker” projesi

Polatlı kent konseyinden “Kapalı Şeker” projesi

722
0

Polatlı kent konseyi pandemi sürecinde ‘kapalı şeker’ projesini başlattı. Uzun bir süredir kapalı olan iş yerleri ve restaurantların açılması ile başlayan yeni dönemde Polatlı’da hizmet veren tüm dükkanlarda kağıtlı ve kapalı kesme şeker kullanılması amacıyla  başlatılan proje için Polatlı Kent Konsey Başkanı Salih Tekeli , Polatlı Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Davut Yaşar ve Polatlı Kahvehane, Pastahane ve Fırıncılar Odası Başkanı Hıdır Çavuş ile bir araya geldi.

Polatlı Kent Konseyi Başkanı Salih Tekeli; uzun bir süredir kapalı olan iş yerleri ve restaurantların açılması ile başlayan yeni dönemde Polatlı’da hizmet veren tüm dükkanlarda kağıtlı ve kapalı kesme şeker kullanılması amacıyla Polatlı Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Davut Yaşar ve Polatlı Kahvehane, Pastahane ve Fırıncılar Odası Başkanı Hıdır Çavuş ile bir araya geldi. Polatlı Kent Konseyi tarafından başlatılan anlamlı proje kapsamında halka açık satış yapılan tüm noktalarda Koronavirüs ile mücadele hususunda alınacak önlemler kapsamında kağıtlı ve kapalı kesme şeker kullanılması amaçlanıyor. Kent Konseyi Başkanı Salih Tekeli en kısa sürede hayata geçirilecek proje dolayısıyla Polatlı Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Davut Yaşar’a ve Polatlı Kahvehane, Pastahane ve Fırıncılar Odası Başkanı Hıdır Çavuş’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.  

Tekeli ; “Bu süreçte her alanda koronavirüs’e karşı çok tedbirli olmamız gerekiyor”

Polatlı Kent Konseyi Başkanı Salih Tekeli konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Polatlı Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’nın önerileri ile harekete geçerek şehrimizde kağıtla kesme şeker kullanılması için Kent Konseyi olarak ‘Kapalı Şeker’ projemizi başlattık. Ülkece içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte her alanda Koronavirüs’e karşı çok tedbirli olmamız gerekiyor. Hemşehrilerimizin sağlığı bizler için büyük önem taşıyor. Polatlı Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Davut Yaşar’a ve Polatlı Kahvehane, Pastahane ve Fırıncılar Odası Başkanı Hıdır Çavuş’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Cümlelerine yer verdi.