Ana sayfa GÜNDEM 19 Mayıs satranç turnuvası şampiyonlarına hediyeleri verildi

19 Mayıs satranç turnuvası şampiyonlarına hediyeleri verildi

638
0

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Polatlı Belediyesi Spor Müdürlüğü ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirilen online satranç turnuvasında başarılı olan gençlere hediyeleri Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın desteği ile ulaştırıldı. 

Polatlı Belediyesi Spor Müdürlüğü ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirilen online satranç turnuvasında başarılı olan gençlere hediyeleri Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın desteği ile ulaştırıldı.  Polatlı Belediyesi’nin farklı yaş kategorilerinde düzenlediği ve katılımcıların www.lichess.org adresi üzerinden online olarak mücadele ettiği satranç turnuvasında Ataberk Türkmen 18 Yaş Grubu kategorisinde Ankara 1.’si oldu. Pandemi sürecinde evde bulunan gençlere yönelik düzenlenen 19 Mayıs Satranç Turnuvası’nda rakiplerini yenerek farklı kategorilerde başarılı olan gençler Polatlı Belediyesi Spor Müdürlüğü Ekipleri tarafından evlerinde ziyaret edilerek, hediyeleri verildi.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuya ilişkin açıklamasında turnuvaya katılan gençleri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.