Ana sayfa GÜNDEM Yiğiner’den Polatlı esnafına tam destek

Yiğiner’den Polatlı esnafına tam destek

879
0

Ankara Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Davut Yaşar , Ankara Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner’in Polatlıdaki odalara dezenfektan ile makinesini göndermesinden dolayı teşekkürlerini dile getirdiği basın açıklaması yayımladı.

Ankara Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Davut Yaşar Ankara Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner, koronavirüs sürecinde Polatlı esnafına desteklerinden  dolayı  teşekkür etti. Yaşar şu ifadelere yer verdi: “ Ankara Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanımız Sayın Mehmet YİĞİNER tarafından Polatlıdaki mevcut bütün odalarımıza; dezenfektan ile makinesini göndermiştir. Bu sayede odalarımıza gelen üyelerimize daha da güvenli ve hijyenik bir ortamda hizmet vermeye devam edeceğiz. Yine beraberinde esnaflarımıza dağıtılmak üzere maske desteğinde bulunmuştur.

Birbirimize yapacağımız her destek çok önemli

Bilindiği üzere tüm dünyayı etkisi alan pandemi salgın olan covid-19 ile mücadelemiz devam etmektedir. Gıda sektöründe hizmet verdiğimizden dolayı virüsün ülkemizde görüldüğü ve sokağa çıkma yasağı/kısıtlaması olduğu günlerde de üyelerimizle beraber aktif olarak çalışmaktayız” dedi.  Yaşar “Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız Sayın Mehmet YİĞİNER,  esnaflarımızın kayıtlı olduğu odalara maske göndererek esnaflarımıza destek oldu. Polatlılı Esnaf ve Sanatkarlarımız adına Ankara Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanımız Sayın Mehmet YİĞİNER’ e teşekkürlerimizi sunarız.  Büyük mücadele verdiğimiz şu günlerde birbirimize yapacağımız her destek çok önemli. Çünkü ülke olarak zorlukları hep birlikte aşacağız. Bütün Polatlımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi.