Ana sayfa GÜNDEM Genç Kızılay’dan dayanışma örneği

Genç Kızılay’dan dayanışma örneği

312
0

Türk Kızılay Polatlı şubesi Ramazan Bayram’ı süresince çalışmalarını sürdürdü. Genç Kızılay gönüllüleri, Polatlı Devlet Hastanesi Acil Poliklinik, Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve ekipleri, Polatlı İlçe Jandarma Komutanlığı’ Yassıhöyük Jandarma karakolunu ve ilçemiz Vefa Sosyal Destek Grubunu görevlilerini de ziyaret ederek bayramlaştılar.

Genç Kızılay gönüllüleri ilçemiz Şehitliğini ziyaret ederek dua ederek vefalarını gösterdiler. Şehit aileleri ile bayramlaşmaya Genç Kızılay gönüllüleri elleri dolu bir şekilde çikolata,kolonyağı  ve dezenfektan seti hediyeleri ile bayramlaştılar. 65 yaş üstü yaşlıları da unutmayan gönüllüler izinli günlerde dışarı çıkan yaşlılarımız ile parklarda bayramlaşarak sohbet ettiler. Genç Kızılay bayramda İhtiyaç sahibi 65 yaş üstü büyüklerimizin hem bayramlarını kutladı aynı zamanda da gıda kolilerini de ulaştırdı. Genç Kızılay yetkilileri  ilçemiz adına yerinde tespit ve dokunuşlarından dolayı Genç Kızılay Başkanı İsmail Akkaya’ya ve yönetimine, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Polatlı Belediyesi  Çevre Temizlik Müdürlüğü, Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve  Zabıta Müdürlüğüne  teşekkür etti.

365 gün vatandaşın yanındayız

Sadece Ramazan ayında ve Bayramda değil daima vatandaşların yanında olduklarını belirten Genç Kızılay Başkanı İsmai Akkaya, 365 gün vatandaşların yanında olacaklarını ifade etti. Tüm çalışmalarında Genç Kızılay dan desteklerini esirgemeyen öncelikle Kızılay Şube Yönetimine, Polatlı esnafımıza, hayırsever hemşerilerimize teşekkürlerini ileterek, nerede yardıma muhtaç varsa orada olacaklarını belirtti.