Ana sayfa GÜNDEM Müdür’den Örnek Davranış

Müdür’den Örnek Davranış

772
0

Şehit ailelerini ziyaret görevi verilen Belediye Zabıta Müdür Sabri Ünal, ziyaretler sırasında şehit ailelerine gösterdiği saygı ve hatta adeta Genelkurmay Başkanı karşısındaki bir askerin esas duruşu şeklindeki vücut dili ile “şehit ailesi karşısında böyle durulur” dedirten bir örnek verdi.

Polatlı Belediyesi Zabıta Müdür Sabri Ünal bayramda şehit ailelerimizi ziyaret ederek onlara evlatlarının yokluğunu hissettirmemek için elinden gelen her şeyi yaptı. Müdür Sabri Ünal bu ziyaretlerde aileye karşı büyük saygı , ziyaret fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldığı andan itibaren, kullanıcıların beğenisiyle  karşılandı.

Zabıta Müdürü Sabri Ünal bütün gittiği şehit ailelerini aynı hassasiyetle  sevgi ve saygı çerçevesinde adeta oğulları onlarla bayramlaşmaya  geldiği hali ile ziyaret etti. Askeri açıdan bakıldığında müdürün şehit aileleri  karşısındaki sevgi ve saygısı bir askerin  ülkenin Genelkurmay Başkanı  karşısındakini esas duruşunu andıran çağrıştıran bir vücut dili ile fotoğraflara yansıdı.Biz Müdür Sabri Ünal’ın şehit ailelerine karşı yükselttiği bu çıtayı tüm  müdürlerimizden , bürokratlarımızdan  seviyeyi düşürmeden devam ettirmelerini diliyoruz.