Ana sayfa GÜNDEM Bayram hediyeleri Emek Un Sanayi’den

Bayram hediyeleri Emek Un Sanayi’den

826
0

“Polatlı’nın çeyrek yüzyıllık ismi,Emek Un ve İrmik Sanayi Ticaret. Anonim Şirketi geçen cuma günü Polatlı heykelde ,Bayram öncesi Pandeminin bu zor günlerinde dağıtım çadırına gelen tüm vatandaşlara ürettiği undan yapılan unlu mamulleri (baklava,börek, pide ,bazlama )  halka destek olarak ücretsiz  olarak dağıttı”

Polatlı Emek Un ve İrmik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Pandeminin bu zor günlerinde Polatlı halkına büyük destek vererek  Bayram öncesi geçen cuma günü Polatlı heykelde ürettiği undan yapılan unlu mamulleri (baklava,börek, pide ,bazlama )  halka destek olarak ücretsiz  olarak dağıttı.

Başkan Çınar’dan  açıklama…

Polatlı Emek Un ve İrmik San. Tic. A.Ş.  Yönetim Kurul Başkanı Adil Çınar, heykelde yapılan dağıtım sonrası gazetemize yaptığı açıklamada ” Bu ilçede yaşayan, bu ilçede üreten ve bu ilçede kazanan bir şirket olarak; Ramazan ayının bereketi ile korona virüs sebebiyle yaşadığımız zor günleri hep birlikte aşmak için bizde yaşadığımız şehre karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Bu anlamda bu gün  heykel meydanında ürettiğimiz unlu mamulleri Polatlı halkımıza bayram öncesi bir bayram hediyesi ve Pandemi şartlarında da ekonomik anlamda küçükte olsa bir destek olarak ücretsiz  dağıttık.Hayırlı olsun.”dedi.