Ana sayfa GÜNDEM Yıldızkaya : “Ramazan Bayramımız mübarek olsun”

Yıldızkaya : “Ramazan Bayramımız mübarek olsun”

174
0

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı, tüm Polatlı halkının bayramını kutladı.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Tüm Polatlı halkının bayramını kutlayan Yıldızkaya, mesajında şunları söyledi: Rahmeti, bereketi ve mağfireti ile gönüllerimize huzur iklimi getiren mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakırken; tüm İslam alemini birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörü ile kuşatan bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek Ramazan Bayramı pek çok iyiliğin ve güzelliğin harmanlandığı, toplumumuzu kaynaştıran, yardımlaşma ruhumuzu yaşatan kıymetli bir zaman dilimidir.

“Ramazanımız Bayramımız huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum”

Ramazan Bayramı; tuttuğumuz oruçların mükafatı, bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan bereketli ve rahmani bir hazinedir. Tüm Türk İslam aleminin sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde geçirmesini dilediğimiz Ramazan Bayramı; hemşehrilerimizi birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk ve hoşgörü duygularını güçlendiren en önemli değerlerimizden biridir.  Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramımızın; ülkemizin sağlık ve mutluluğuna, bu zor günleri geride bırakmamıza vesile olması dileğiyle; başta Polatlımız olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Dualarımız müşterek, kardeşliğimiz daim, Ramazan Bayramımız mübarek olsun”.