Ana sayfa GÜNDEM Güngör: “Bayram; milletimiz için birliktir, beraberliktir, kardeşliktir”

Güngör: “Bayram; milletimiz için birliktir, beraberliktir, kardeşliktir”

100
0

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak tüm Polatlı halkının bayramını kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör, Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı. Güngör, mesajında şunları söyledi:  Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’i geride bırakırken, mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Nefsin terbiyesiyle birlikte, fiziki açlığın manevi doygunlukla telafi edildiği, amellerin halis niyetlerle tazelenip tahkim edildiği sabır ve tevekkül ayı olan Ramazan- ı Şerif’in hemen ardından karşıladığımız Ramazan Bayramı; gönüllerin hürmet ve hatırlatmayla coştuğu, küslük ve dargınlıkların onarıldığı barış, kardeşlik ve vuslat iklimidir.

Bayram; büyüklerimize hürmet, küçüklerimize ise sevgidir

Mübarek Ramazan Bayramı; hepimiz için bir gönül köprüsüdür. Kırılan kalpleri onarmaya yarayacak bir fırsattır. Bayram; büyüklerimize hürmet, küçüklerimize ise sevgidir. Bayram; milletimiz için birliktir, beraberliktir, kardeşliktir. Bizi biz yapan tüm değerlerin yegâne bir bütünüdür.Bu duygu ve düşüncelerle Polatlılı hemşehrilerim başta olmak üzere tüm Türk-İslam Âlemi’nin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık ve bereketle Cenab-ı Allah (C.C.) bizleri daha nice bayramlara eriştirsin. Ramazan Bayramımızın milletçe bu zor günleri geride bırakmamıza vesile olması dileğiyle; Bayramımız Mübarek Olsun”.