Ana sayfa GÜNDEM Polatlıda 65 yaş üstü vatandaşın yüzü güldü

Polatlıda 65 yaş üstü vatandaşın yüzü güldü

79
0

Polatlı Belediyesi Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan önlemler dolayısıyla günler sonra 12.00 – 18.00 saatleri arasında sokağa çıkmalarına izin verilen 65 yaş üstü vatandaşların sevinçlerine ortak oldu.

Polatlı Belediyesi parklarda düzenlediği etkinliklerle 65 yaş üstü vatandaşların sevincine ortak oldu. Polatlı’da bulunan parklarda ve ortak kullanım alanlarında nefes alma imkanı bulan 65 yaş üstü vatandaşlar için Polatlı Belediyesi tarafından halk oyunları etkinlikleri düzenlendi. Gün boyunca Polatlı’nın dört bir yanında bulunan parklarda 65 yaş üstü vatandaşlarla buluşan Polatlı Belediyesi ekipleri; Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’na bağlı seğmenlerin gösterileri eşliğinde eğlenen vatandaşlara maske dağıttı. Polatlı Belediyesi’nin etkinlikleri eşliğinde güzel bir Pazar günü geçiren vatandaşlar doyasıya eğlendi. 

Başkan Yıldızkaya; “çok daha güzel ve sağlıklı günler bizi bekliyor”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Bugün sokağa çıkmalarına izin verilen ve parklarımızda nefes alma imkanı bulan 65 yaş üstü kıymetli büyüklerimizin sevinçlerine ortak olduk. Seğmenlerimizin sergilediği gösteriler eşliğinde eğlenen değerli büyüklerimize maske dağıtarak, onlarla birlikte güzel bir gün geçirdik. Çok daha güzel ve sağlıklı günler bizi bekliyor.” Cümlelerine yer verdi.