Ana sayfa GÜNDEM CHP’li Kadınlardan Kapı Kapı Yardım

CHP’li Kadınlardan Kapı Kapı Yardım

618
0

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanlığı, Covid-19 virüs salgını nedeniyle mağdur olan, ihtiyaç sahibi yurttaşlara erzak yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor.  

CHP Polatlı Kadın Kolalrı Baikanlığı, Ramazan ayının sosyal yardımlaşmayı önceleyen anlamı ve  Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü ve duyarlı yurttaşların destekleri ile ücretsiz izne çıkarılan, işlerinden olan, gelirlerini kaybeden ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak ve temizlik malzemeleri yardımı yaparak onların yanında oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanlığı, gerçekleştirdikleri yardım çalışmasında, Polatlı’nın duyarlı yurttaşlarının hazırlamış oldukları  yardım kolileri, tespit edilen ihtiyaç sahibi hanelere ulaştırıldı.

Kuş: Bu Süreçte Ayırım Yapmadan Tüm İhtiyaç Sahiplerinin Yanında Olmaya Gayret Ettik

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş, yapılan yardım çalışmaları esnasında açıklamada bulunarak; “ Sosyal Millet anlayışıyla Covid-19 virüs salgını sebebiyle ücretsiz izne çıkarılan, işlerinden olan, gelirlerini kaybeden yurttaşlarımızın yanındayız. Emekten ve emekçiden yana vicdanlarımıza da bloke konulamaz… İlçe Başkanlığı imkanlarıyla ve duyarlı vatandaşlarımızın gayretleriyle hazırladığımız kolilerin içine yüreğimizi de koyuyoruz bir bakıma… Ayırım yapmadan tüm yurttaşlarımızın yanında olmak gayretinde olduk. ‘’ ifadelerinde bulundu.

Kuş: Kadir Gecemiz Ve 19 Mayıs Atatürk’ümüzü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun’’

Bütçesi kısıtlı olanın da gönülden verdiği destekle Sosyal Millet kavramını oluşturan bir anlayışın Büyükşehir Belediyelerinden başladığını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş;

“19 Mayıs zor günlerden geçen bir milletin Bağımsızlık, Vatan ve Cumhuriyet aşkı ile biraraya gelerek tüm zorluklara ve zulme meydan okuduğu gündür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Kurtuluş’tan Kuruluş’a Milli Mücadelenin  başlangıcıdır. Kutlu olsun… Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk Olmak üzere Tüm Milli Mücadele Kahramanlarımızın ruhları şad olsun…  Zor zamanları yine Milletçe Dayanışma ile aşabileceğimiz günlerden geçiyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak Genel Merkezimizden, İl ve İlçe Başkanlıklarımıza, İl ve İlçe Kadın Kollarımızdan İl ve İlçe Gençlik Kollarımıza yurttaşlarımızın yanlarında olduk.  Ramazan ayının içindeki asıl anlam da bu sosyal dayanışma ruhudur.  Bu vesileyle tüm İslam aleminin ve hemşerilerimizin Kadir Gecesini kutluyorum” dedi.