Ana sayfa GÜNDEM “Kimseyi aç ve açıkta bırakmayacağız”

“Kimseyi aç ve açıkta bırakmayacağız”

535
0

Polatlı Belediyesi Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan önlemler dolayısıyla ekonomik olarak darda bulunan vatandaşlar ve yardıma muhtaç durumda bulunan ihtiyaç sahipleri için gıda paketi ve sıcak yemek dağıtımlarına aralıksız devam ediyor. 

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın projesi kapsamında her ay 1000’den fazla vatandaşa Hilal Kart aracılığıyla destekte bulunan Polatlı Belediyesi; sosyal belediyecilik anlayışı ile binlerce ihtiyaç sahibine gıda ve sıcak yemek yardımı ulaştırıyor. Koronavirüs dolayısıyla pandemi sürecinde iş yerini kapatan, işinden ayrılmak zorunda kalan işletmecileri ve çalışanları tespit eden ve esnaflara ulaşan ekipler Başkan Yıldızkaya’nın talimatı doğrultusunda ‘Biriz Beraberiz Kardeşiz’ anlayışıyla gıda yardımlarını sürdürüyor.

Başkan Yıldızkaya’nın Çağrısı Karşılık Buldu

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın; aralıksız devam eden gıda paketi ve sıcak yemek yardımları ile ilgili ihtiyaç sahibi olan herkese yardım ulaşması amacıyla sosyal medya üzerinden yaptığı çağrı karşılık buldu. Duyarlı vatandaşlardan gelen bilgiler ışığında ulaşılamayan ihtiyaç sahiplerini de yardım listesine ekleyen Polatlı Belediyesi ekipleri bayram öncesi gıda paketi dağıtımlarını hızlandırdı. Gün boyunca süren gıda paketi ve sıcak yemek dağıtımları kapsamında Polatlı Belediyesi ekipleri yüzlerce ihtiyaç sahibi vatandaşa yardım götürdü.