Ana sayfa GÜNDEM CHP Ankara il yöneticileri Polatlı’da

CHP Ankara il yöneticileri Polatlı’da

566
0

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanlığı Yöneticileri, Cumhuriyet HalkPartisi Polatlı İlçe Başkanlığı yönetimini ziyaret etti. Devam eden Pandemi sürecindeki faaliyetler, Gerede Suyu başta olmak üzere Polatlı’nın sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili hazırlanan raporların ağırlıklı olarak görüşüldüğü ziyarette, Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanlığı Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kemal Kaplan, İl Sekreteri Ayfer Gültekin, İl Eğitim Sekreteri Türkan Cihaner Salış, İl Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Gündüz, her konuda Polatlı’nın yanında olduklarını ifade ettiler.

16 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan Ankara İl Kongresi’nde seçilerek göreve gelen Ali Hikmet Akıllı Başkanlığındaki İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Yönetiminden, Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kemal Kaplan, İl Sekreteri Ayfer Gültekin, İl Eğitim Sekreteri Türkan  Cihaner Salış, İl Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Gündüz katıldı.

Kaplan, ‘’ Polatlı ilçe yönetiminin hazırladığı atıl binalar raporu takibimizde ‘’

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kemal Kaplan, ziyarette yaptığı açıklamada. ‘’ Polatlı İlçe Başkanlığımızın hazırladığı Polatlı’ya dair raporlar bizlerce de titizlikle takip edilmektedir. Polatlı’nın Gerede Suyu başta olmak üzere, atıl durumdaki binaların durumu takibimizdedir. Pandemi sürecinde de koordineli bir biçimde yurttaşımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. ‘’ ifadelerinde bulundu.

Gültekin,’’ Polatlı ilçe örgütümüzün halktan yana oluşları, yurttaşlarımızın kalbindedir. ‘’

Ziyarette bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Sekreteri Ayfer Gültekin, ‘’ İnanıyorum ki, Polatlı ilçe örgütümüzle birlikte önemli işlere imza atacaklar. Ki önemli işlere de imza atmaya başladılar. Yurttaşlarımızla daha ferah bir ilçe binasında buluşmak üzere gerçekleştirdiklerini bugün yakından gördük. Bu anlamda ilçe örgütümüze ve tüm destek verenlere teşekkür ediyoruz. Tecrübeli üyelerimizle, genç ve dinamik üyelerimizin oluşturduğu ilçe yönetimiyle birlikte, partimizin iktidar mücadelesine büyük katkı koyacaklarına ve Polatlı halkının beklentilerini karşılayacağından hiç şüphem yok… ‘’ ifadelerinde bulundu.

Salış, ‘’ Cumhuriyet Halk Partisi sol yanımızdır, kalbimizdir, ilçe örgütlerimizle bağımız kalptendir. ‘’

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı ziyaretindeki açıklamasında Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Eğitim Sekreteri Türkan Cihaner Salış, ‘’ 19 Mayıs 1919’daki Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti aşkı ile çarpan kalplerin mirasıdır Cumhuriyet Halk Partimiz… Kalbimizdir. Yurtaşlarımızla birlikte Yurttaşlarımız için sol yanımızdır. Ankara İl Örgütümüz tüm İlçe Örgütlerimizle birlikte Halkın İktidarını oluşturmak üzere yorulmadan, yılgınlık göstermeden birlikte çalışacağız. Polatlı Kurtuluş’tan Kuruluş’a giden yolda Sakarya Zaferi ile mihenk taşıdır. Çok kıymetlidir. Milli Mücadelenin son kalesidir. Bu anlamıyla da Polatlı ile bağımız kalptendir. 19 Mayısın 101.’nci yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Milli Mücadele kahramanlarımızı bir kez daha şükranla ve rahmetle anıyorum. Gerede Suyu bizlerin de önceliğidir. Takipçisi olacağız. Yıllardır çürümeye terk edilen atıl binalar ile ilgili ilçe yönetimimizin raporlarını titizlikle inceliyoruz. ‘’ ifadelerine yer verdi.

Avcı, ‘’ Kurtuluş’un Kalbi Polatlı’dan sözümüz; halkın iktidarı için yılmadan yorulmadan çalışmaya devam etmektir ‘’

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ‘’ Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana sorumluluğumuzun bilincinde olarak çalışıyoruz. İl Başkanlığımızla koordineli bir şekilde şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Pandemi sürecinde insan, toplum ve çevre sağlığı noktasında yurttaşlarımızdan yana gayretlerimiz devam ediyor. Gerek dezenfeksiyon, sterilizasyon ve ilaçlama çalışmalarımız, sosyal yardımlarımız, kısıtlı yurttaşlarımıza yönelik sosyal dayanışma çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Polatlı’nın Gerede Suyu raporlarımız, atıl binalar ile ilgili raporlarımız İl Başkanlığımızın bilgisi dahilindedir. Büyükşehir Belediyemiz, İl Başkanlığımız ve Genel Merkezimiz ile uyum içinde çalışarak, Halkın İktidarını oluşturmak üzere yorulmadan, yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Ankara İl Başkanlığı yöneticilerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi. Haber: Sevim Işık