Ana sayfa HAYDAR BİRCAN Hak geldi batıl zayi oldu

Hak geldi batıl zayi oldu

840
0

Rahmetli Erbakan hocanın dediği geldi aklıma hak geldi batıl zay  oldu. Yıllar evvel söylediği söyledikleri ne kadar doğruymuş fakat onaylanmamış. Ben Haydar Bircan olarak daha yeni fark ettim. Virüs nedenini fark ettim. İşte bir felaket gelmeyince insanlar anlamıyor. Rahmetlinin dedikleri Allahın adaleti her zaman üstündür. Çünkü 1974 Allahın adaletiyle hükmetti. Hoca Kıbrıs’ı oradaki insanları kurtardı ve ağır sanayi dedi yine aynısını yaptı. İmam hatip okullarının lise bölümünü açtı. Ve bütün yüksek okullar girme hakkını verdi. 1996 da geldi hükümette kaldı. Türkiye’de adaletli bir iş yaparak memura işçiye en düşük %100 yapıldı. .Gelir gider denk bütçe yapıldı. İşte adalet budur. Sağlık güvencesini yaptı sağlığına yöneldi. Hiç bir ilaç ve muayeneni ücreti demeden insanlara hizmet edildi. İşte Allahın adaleti budur. Hak geldi Batıl zay oldu. .Yani işin gerçeği hani Mübarek ayda cenabı Allah şeytan bağlanır işte öyle oldu. Siyonizmin işi bitiriyordu Türkiye’de fakat bazı ipler onların elindeydi. Allahın bazı ayetlerinden de bahsetmeden geçemeyeceğim Çünkü bu Allah tarafından insanlara emirdir. Bende yeri gelmişken bu mübarek aylarda bu sureyi hatırlatacağım. Ey İman edenler Yahudi ve Hristiyanları dost edinmeyin zira onlar birbirine dostu dost tutanlar onlarındır. Şüphesiz Allahlar zalimler topluluğuna yol göstermez. Kalplerinde bir hastalık barındıranların başımıza bir felaketin gelmesinden korkuyoruz diyerek onların arasına koşuştuklarını görürsün. Umulur ki Allah bir fetih yahut katından bir emir getirecek de onlar içlerinde saklarından pişman olacaklardır.

Başka dinden olanlar özellikle Yahudiler ve Hıristiyanlar birbirlerini desteklerler.Zaman zaman  Müslümanları desteklemeleri kendi menfaatleri içindir.Müslümanların bunu unutmamaları ve kendi içlerindeki dostluğu güçlendirmeleri zaruridir. Müslümanların arasına sızan iki yüzlüler felaket tellağı yaparak onları kafirlere yöneltmek isterler. İman ehlinin bunlardan da sakınması gerekmektedir.

İşte Rahmetli Erbakan hoca hak geldi demiş bu ayet aynısını aydınlatıyor. Kıbrıs meselesinde herkes taraf oldu. Türkiye’nin önüne bir engel çıkarmaya çalışan onlardır. Batı bunların hepsini besleyip bizim elimize ayağımıza bağlanmasını istiyor. Fakat  burası Türkiye başka bir yer değil İnşallah bu virüsten de Allahın izniyle kurtuluruz.

Allah kani kani rahmet eylesin Atatürk ve Erbakan Hocadan

Dediler iman varsa her şey var. İşte bizde Allahın izniyle imanda var inançta onu da yeneriz. Türkiye böyle bir ülkedir.

Saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Haydar Bircan