Ana sayfa GÜNDEM Bastı: “Çok özlemiştik mesleğimizi…”

Bastı: “Çok özlemiştik mesleğimizi…”

568
0

Berberler Odasından Kıymaz’a Teşekkür

Polatlı Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mesut Bastı,  geçtiğimiz günlerde Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifinin Berber ve Kuaför esnafına Maske, Eldiven ve Dezenfektan, desteği vermesinin ardından Polatlı Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mesut Bastı Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz’a teşekkür etti.

Berber ve Kuaförlere Esnaf Kefalet Kooperatifi tarafından temin edilen Maske, Eldiven ve Dezenfektan dağıtımında bulunan Polatlı Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mesut Bastı ve Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz, Berber ve Kuaför esnafının yeniden işinin başına geçtiğini görmekten mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Bastı: “Çok özlemiştik mesleğimizi, yaklaşık 50 gündür kapalı haldeydik”

Esnaf Kefalet Kooperatifinin yardım elini hep üzerlerinde hissettiklerini ifade eden Başkan Mesut Bastı konu hakkında yaptığı açıklamasında şu görüşlere yer verdi. “ Berber ve Kuaför esnafımız için Oldukça sıkıntılı ve zor bir süreçten çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle yaklaşık 50 günlük aranın ardından tekrar kepenklerini açan Berber ve Kuaför esnafımıza bol bereketli hayırlı işler diliyorum. Çok özlemiştik mesleğimizi, yaklaşık 50 gündür kapalı haldeydik. Sıkıntılar yaşamaya başlamıştık. Açılma kararı çok iyi oldu. Berber ve Kuaför esnafımız işinin başında hijyen kurallarına özen göstererek en iyi şekilde hizmet verecektir. İşte tam da bu doğrultuda bize yardım elini uzatan Kooperatif Başkanımız Ertuğrul Kıymaz, Dezenfektan, Maske ve Eldiven yardımında bulunarak bizleri çok mutlu etmiştir. Esnafımızın çok büyük sıkıntılar içerisine düştüğü esnada Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Devletimizin tüm imkanları seferber edilerek başlattığı “Ekonomi istikrar Kalkanı” kapsamında verilen Krediler konusunda da bizlere yardımcı olan Kooperatif başkanımız Ertuğrul Kıymaz’a Odamız üyesi Berber ve Kuaförlerimiz adına teşekkür ediyorum.”dedi.

Kıymaz: “Elimizden geldiğince destek olarak nefes almalarını sağladık”

Polatlı Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mesut Bastı’nın konuya ilişkin yaptığı açıklamanın ardından bir açıklamada Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz’dan geldi. Başkan Kıymaz “ Malumunuz Dünya’yı ve Ülkemizi etkisi altına alan Korona Virüs salgını nedeniyle yaklaşık 50 gündür dükkanları kapalı olan Berber ve Kuaför esnaflarımız, 11.05.2020 tarihi itibariyle kepenk açmış ve bismillah diyerek işine başlamıştır. Dükkanları kapalı olduğu dönemde bir çok sıkıntıyla karşı karşıya kalan Berber ve Kuaför esnafımıza Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Ekonomi İstikrar Kalkanı” kapsamında vermiş olduğumuz krediler konusunda elimizden geldiğince destek olarak nefes almalarını sağladık. Bugünde çalışma ortamları itibariyle, Hijyen açısından oldukça önem arz eden Berber ve Kuaför esnaflarımıza Maske, Eldiven Ve Dezenfektan yardımında bulunarak destek olmak istedik. Polatlı Berberler ve Kuaförler odası başkanımız Mesut Bastı ile birlikte Berber ve Kuaför esnaflarımızı dolaşarak Maske, Eldiven ve Dezenfektan yardımda bulunuyoruz. Korona Virüs salgını nedeniyle uzun zamandır kapalı olan ve 11.05.2020 tarihi itibariyle kepenk açan tüm esnaf ve sanatkarımıza bol bereketli hayırlı işler dilerim.” dedi.