Ana sayfa GÜNDEM Dinçer: “Biz Bize Yeteriz”

Dinçer: “Biz Bize Yeteriz”

484
0

Polatlı Şehit Aileleri Hizmet Derneği, Polatlı Kent Konseyi ve Güvenlik hizmetlerini Geliştirme Derneği, Korona virüsüne karşı gece yarısı uygulama yapan polis noktalarını ziyaret ederek,  yolculara maske dağıtımında bulundu.

Polatlı Şehit Aileleri Hizmet Derneği, Polatlı Kent Konseyi ve Güvenlik hizmetlerini Geliştirme Derneği, Korona virüsüne karşı gece yarısı mesai yaptı.Konu ile açıklama yapan Polatlı Şehit Aileleri Hizmet Derneği Savaş Dinçer şu ifadelerde bulundu.Dinçer, “Polatlı Şehit aileleri hizmet derneği Başkanlığı olarak, Polatlı kent konseyi ve Güvenlik hizmetlerini Geliştirme Derneği ile birlikte,  Ankara Eskişehir yolu acıkır mevkiinde gece saat 24:00’de sokağa çıkma yasa bittikten sonra uygulama yapan polis noktalarını ziyaret ettik. kendi imkanlarımızla yaptırdığımız yıkanabilir, ütülenebilir,  Pamuklu kumaştan beyaz renkli olanları beylere, pembe renkli olanları hanımlara hijyenik maskeleri yolculuk yapan vatandaşlarımıza polis arkadaşlarla birlikte maske dağıttık” dedi.

Korona Virüs Hakkında Bilgilendirme Yaptık

Dinçer, “Korona virüs hakkında bilgilendirme yaptık.  Ayrıca uygulama noktasında ki polislerimize Bölge trafikteki polislerimize karakoldaki polislerimize gece nöbeti sırasında pasta börek ve kurabiye çay ikram ettik. POLŞAHDER bir yerde değil her yerde parolası ile Çalışmalarımıza ve hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bizlere yardımcı olan emniyet müdürlüğümüze bağlı tüm polislerimize ve emniyet müdürlüğümüze ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyoruz

Dinçer, “ Polatlı şehit aileleri hizmet derneği başkanı Savaş Dinçer başkan yardımcısı Cabbar Çepur aynı zamanda Sobacılar odası başkanı Ve Polatlı kent konseyi genel Sekreteri İlker kozanla birlikte gece saat 2.30- 3.00 gibi çalışmalarımız sona ermiştir.  Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren devletimize tüm emniyet ve güvenlik güçlerimizi tüm sağlık çalışanlarımıza emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.  Çalışmalarında da başarılar diliyoruz” dedi.