Ana sayfa GÜNDEM Polatlıda Gıda denetimleri devam ediyor

Polatlıda Gıda denetimleri devam ediyor

582
0

Polatlı’da Polatlı Belediye Başkanlığı Zabıta Amirliği ve Polatlı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerince İlçede faaliyet gösteren market ve gıda denetimleri yapıldı.

Polatlı Belediye Başkanlığı Zabıta Amirliği ve Polatlı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerince Polatlı’da faaliyet gösteren market ve gıda denetimleri yapıldı. Marketlerin özellikle ekmek, sebze ve meyveler konusunda dikkat edilmesi hususlar konusunda bilinçlendirilmeler gerçekleşti. Bu doğrultuda çeşitli önlemler alınması yetkililer tarafından sağlandı. Halkın sağlığının başta gelinmesi konusunda ekmeklerin hijyen konusunda dikkat edilmesi ve sebze meyvelerin paketlenmesinde öncelik sağlandı. Ayrıca insanlar arasında sosyal mesafenin korunması hususunda önlemler alınıyor.

Kontroller Sürüyor

Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri aynı alışveriş noktalarında ve süpermarketlerde kontrollerini sürdürüyor. Sosyal Mesafenin korunması uyarılarında bulunan ekipler; sebze, meyve ve ekmeklerin poşetli olarak satılması amacıyla denetimlerine ve şeritleme çalışmalarına devam ediyor.