Ana sayfa GÜNDEM CHP Ankara’dan Polatlı’ya yardım eli

CHP Ankara’dan Polatlı’ya yardım eli

821
0

CHP’li kadınlardan anlamlı destek

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanlığı ve İl Kadın Kolları Başkanlığı, Polatlı, Sincan ve Etimesgut ilçelerinde Covid-19 virüs salgını sebebiyle işlerinden ayrılmak zorunda kalan yurttaşları, ihtiyaç sahiplerini kapsayan bir yardım çalışması gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı Türkan Cihaner Salış ve İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz ‘ın bizzat katıldığı Polatlı, Sincan ve Etimesgut ilçelerini kapsayan yardım kolilerinin dağıtımının Polatlı bölümünde, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş, Polatlı’da tespit ettikleri ailelere kolilerin ulaştırılmasında bizzat bulundu.

“Belediyelerimizin Yurttaş odaklı çalışmaları ortadadır”

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı Türkan Cihaner Salış, yardım faaliyeti ile ilgili, ‘’ Ankara İl Başkanlığı Yönetimi olarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun , Genel Merkezimizin, Sağlık ve Bilim Kurullarımızın Covid-19 virüs salgını ile ilgili saptamalarını yurttaşlarımızla paylaşıyoruz. Topyekün mücadelede Cumhuriyet Halk Parti’li Belediyelerimizin Yurttaş odaklı çalışmaları ortadadır. Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanlığı olarak, İl Başkanımız sayın Ali Hikmet Akıllı’nın yurttaş odaklı hizmet anlayışıyla yurttaşlarımızın faydasına her konuda ön almaktayız. Bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz çalışma belli aralıklarla devam edecektir. ‘’ ifadelerinde bulundu.

“Yardım faaliyetlerimiz devam edecektir”

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz,çalışma esnasında gerçekleştrdiği açıklamada, ‘’ Bu zorlu süreçte Cumhuriyet Halk Partimizin Sosyal Demokrat Belediyeleri , vatandaşın dertlerine derman bir anlayışla, sosyal devlet kavramının gerekleri doğrultusunda yürekli bir yönetim sergiliyorlar. Yurttaştan yana bu tavır sayın Genel Başkanımızdan, Parti Meclisimize, İl ve İlçe Başkanlıklarımızdan, Kadın ve Gençlik Kollarımıza Cumhuriyet Halk Partisinin ortak tavrıdır. Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanlığımızın destekleri ile hazırlamış olduğumuz yardım kolilerini özellikle bu süreçte işlerini kaybetmiş, ihtiyaç sahibi yurttaşlarımıza ulaştırmak için yola çıktık. Belirli periyotlar dahilinde yardım faaliyetlerimiz devam edecektir. Bu süreci birlikte aşacağız, zorlukları birlikte yeneceğiz. ‘’ ifadelerine yer verdi.

“Bu zor sınavda yüzlerini ve kalplerini yurttaşların kalpleriyle birleştirmiştir”

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş açıklamasında, ‘’ Bu zor günlerde yurttaşlarımızdan yana, insan odaklı kararlar veremeyen bu noktada kötü bir sınav veren ülkeyi yönetenlerin her türlü engellemelerine rağmen, canla başla yurttaşlarımızın bu zor günleri atlatması için çaba harcayan Sosyal Demokrat Belediyeleri canı gönülden kutluyorum. Ülkenin Bakanına ‘’ Ramazan yaklaşıyor, stokunuzdaki etleri bize satın biz bedava halka dağıtacağız’’ diyen bir Büyükşehir Belediye Başkanımız var. Cumhuriyet Halk Parti’li tüm Belediyeler bu zor sınavda yüzlerini ve kalplerini yurttaşların kalpleriyle birleştirmiştir. Ben İl Başkanlığımıza ve yönetim Kuruluna, İl Kadın Kolları Başkanımız sayın Ayfer Ayaz’a ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. ‘’ sözlerine yer verdi.