Ana sayfa GÜNDEM Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Uyarılara Devam Ediyor

Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Uyarılara Devam Ediyor

977
0

Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokaklarda, toplu taşıma araçlarında, bankalarda, marketlerde ve kamu kurumlarında sosyal mesafe ve alınması gereken önlemler hususunda vatandaşları uyarmaya devam ediyor.

Gün boyunca şehrin dört bir yanında süren dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşları sosyal mesafelerini korumaları hususunda uyarıyor. Kamu kurumlarında, marketlerde ve bankalarda sıra oluşma ihtimalini engelliyor. Toplu taşıma araçlarında yan yana oturmamanın ve ayakta yolcu almamanın önemi konusunda bilgilendirmelerine devam ediyor.

Konuya ilişkin Zabıta Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Saha çalışmalarımız Koronavirüs ile mücadele kapsamında sürüyor. Hemşehrilerimize gerekli uyarıları tüm cadde ve sokaklarımızda yapıyoruz. Tüm ekiplerimiz gün boyunca şehrimizi dolaşıyor. Lütfen sosyal mesafemizi koruyalım, tokalaşmayalım, sarılmayalım, toplu taşıma araçlarında yan yana oturmayalım, kişisel temizliğimize ve sık sık ellerimizi dezenfekte etmeye dikkat edelim. Hepimiz için sahadayız. Koronavirüs’ü birlikte yeneceğiz.” ifadelerine yer verildi.