Ana sayfa GÜNDEM Polatlı Belediyesi Dezenfeksiyon Noktaları Kurdu

Polatlı Belediyesi Dezenfeksiyon Noktaları Kurdu

1111
0

Polatlı Belediyesi; “Sizin İçin Sahadayız”

Polatlı Belediyesi Koronavirüs ile Mücadele Ekipleri Polatlı’nın muhtelif noktalarına kurdukları dezenfeksiyon istasyonları ile halk sağlığı için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Polatlı’nın dört bir yanında 8 Mart tarihinden bu yana sterilizasyon çalışmalarını aralıksız sürdüren ve virüsün yayılma ihtimaline karşı önlemlerini almaya devam eden Polatlı Belediyesi Koronavirüs ile Mücadele Ekipleri; Cumhuriyet Meydanı, Çarşı Camii Meydanı, Kamu Kurumları, otobüs durakları, terminal, bankamatikler ve halkın kullanımına açık ortak alanlara dezenfeksiyon etkili el temizleme solüsyonları yerleştiriyor. 

Sizin için sahadayız, Evde Kal Polatlı sloganı ile çalışmalarına devam eden Polatlı Belediyesi ekipleri dezenfeksiyon noktalarında bulunan solüsyonları düzenli olarak yenileyecek. Koronavirüs’e karşı yapılan çalışmalar kapsamında dezenfeksiyon alanları sistemli olarak arttırılacak. 

Polatlı Belediyesi Koronavirüs ile Mücadele Ekipleri tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Corona ile Mücadele Ekiplerimiz Cumhuriyet Meydanı’nda, Çarşı Camii Meydanı’nda, otobüs terminalinde, otobüs duraklarında, bankamatiklerde ve halkımızın kullanımına açık ortak alanlarda dezenfeksiyon noktaları kurmaya devam ediyor.

Hemşerilerimizden hepimizin sağlığı için düzenli olarak ellerini sık sık yıkamalarını ve dezenfeksiyon noktalarında bulunan solüsyonları kullanmalarını rica ediyoruz.” Cümlelerine yer verildi.