Ana sayfa GÜNDEM Gözel: “Sağlığınız Bizim İçin Önemli”

Gözel: “Sağlığınız Bizim İçin Önemli”

840
0

Yaşadığınız yerin temizliğini bize vaktinizi kendinize ayırın

Polatlıda yılardır faaliyet gösteren Pırlanta Temizlik firması yetkilisi Mustafa Gözel gazetemize toplum sağlığının korunması ve salgın hastalıkların yayılmasında önleme konusunda yaptıkları faaliyetleri anlattı.

Polatlının genç iş adamlarından,  temizlik firmasını Polatlıya kazandıran ve bu yolda 12 yılını başarılı bir şekilde geride bırakmış Pırlanta Temizlik firması sahibi Mustafa Gözel ile bir röportaj gerçekleşirdik. Salgın hastalıkları mücadelede Polatlının aranılan firması Pırlanta temizlik koranavirüs hakkında Polatlı halkını bilgilendirdi ve yapılması gerekenleri anlattı. Pırlanta Temizlik Firması sahibi Mustafa Gözel bize şu bilgileri verdi: “Biz temizlik firması olarak Koranavirüsüne karşı alkol bazlı dezenfektanlarla hijyen koşullarını göz önüne alarak dezenfeksiyon çalışmaları yapıyoruz. Alkol bazlı dezenfektanlar insan sağlığına zarar vermemekle birlikte toksit madde içermiyor. Tüm virüs bakterilere karşı son derece etkilidir. Sterilizasyon hizmeti sunulan yerle dezenfekte ediliyor. Ticarethanelerde, okullarda, öğrenci servislerinde, restoranlarda, camilerde, kurum ve kuruluşlarda dezenfeksiyon işlemi yapılıyor bu alanın iyice temizlenmesi gerekiyor. Sonrasında alanlarda herhangi bakteri ve virüs kalıntısı mümkün olmuyor.

Polatlıda her zaman ilkleri yapmaya çalışıyoruz

Haftada bir bu işlemin yenilemesi gerekiyor. Uzman mikrobiyolog, kimyagerlerden alınan bilgiler ışığında işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gözel, özellikle yaşlı bulunan evlerde dezenfeksiyon yaptırmasında fayda olduğunu belirterek bu sayede virüs riskini sıfırlayabiliriz. Ruhsat, iş sağlığı güvenliği sertifikası, çalışanların portföy muayeneleri var işimiz düzgün yapmaya özen gösteriyoruz. Polatlıda her zaman ilkleri yapmaya çalışıyoruz. Temizlik olmadan dezenfekte yapılmasının bir anlamı olmadığını belirten iş adamı Mustafa Gözel temizliği bize vaktinizi kendinize ayırın” dedi.

Pırlanta temizlik firması şehit ailelerinin evlerini ücretsi temizliyor.

Pırlanta temizlik firması şehit ailelerinin evlerine giderek evlerinin temizliğini gerçekleştiriyor. Bundan hiçbir maddi karşılık beklemiyor. Pırlanta temizlik firması alanında tecrübeli, nitelikli elemanlar çalışarak temizliğe başla bir boyut kazandırıyor.

Pırlanta temizlik firmasının sunduğu hizmetler

Apartman ve Site yöneticiliği, apartman ve daire temizliği, işyeri temizliği, çamaşır, battaniye, yorgan yıkama,  ütü evi, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, evlerdeki kombi petek temizliği,  cam silme, koltuk halı yıkama, cami, okul, banka temizliği,  ilaçlama, temizlik malzeme satışı askeri malzeme satışı.