Ana sayfa GÜNDEM Halka Hizmet Hakka Hizmettir

Halka Hizmet Hakka Hizmettir

314
0

Yeniden Refah Partisinin önceliği Ahlaklı nesillerin  yetişmesidir

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk ve yönetimi dün İlçe Müftüsü Hayri Cİhangeri’yi ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri dün Polatlı İlçe Müftüsü Hayri Cİhangeri’ye nezaket ziyaretinde bulundular. İlçe Müftüsü Hayri Cİhangeri bu nazik ziyaret için Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Polatlımız için hayırlı ve yararlı olacak işlerde fikir alışverişinde bulunacağız

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk ziyaret esnasında şu konuşmayı yaptı: “ Halka hizmetin Hakka hizmet olduğunu benimseyerek bu yola koyulduk. Sayın Müftümüz ile sürekli istişarelerde bulunarak başta Polatlımız ve Ülkemiz için hayırlı ve yararlı olacak işlerde fikir alışverişinde bulunarak, hizmetlerin veya Müftülüğümüzün yapacağı çalışmalarında her zaman yanında ve destekçisi olacağımızı bildiririm. Rahmetli ERBAKAN hocamızın dediği gibi “Dini Zayıf olan ülkeleri Dinsiz kişiler Yönetir” o nedenle dinimizin inanç, ibadet ve ahlak esasları ile ilgili işleri ve Dini bütünlüğümüzü bozucu eylem ve söyleşilere karşı gerekli tedbirleri almasında ve çalışmalarında her zaman destekçisi olarak yanında bulunacağız. Yeniden Refah Partisi önce ahlak ve maneviyat diyerek bu yola koyulmuş olup, Partimiz Ahlaki ve Manevi değerlere çok önem vermektedir. Ahlaklı ve dini bütün nesillerin yetiştirilmesi Yeniden Refah Partimizin önceliklerindendir. Müftümüze ve mensuplarına yapacağı çalışmalarda başarılar diler, Rabbim yollarını açık etsin temennisinde bulunuyoruz” dedi.