Ana sayfa GÜNDEM Vali Yardımcısı Polatlıdaki okulları inceledi

Vali Yardımcısı Polatlıdaki okulları inceledi

506
0

Vali Yardımcısı Sözen,  İlçemiz Okullarında incelemelerde bulundu

Ankara Vali Yardımcısı Ali Sözen İlçemizde eğitim öğretim faaliyetinde bulunan Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TOBB Fen Lisesi ve Hacı Bayram Veli Üniversitesi Polatlı Fen Edebiyat Fakültesinde incelemelerde bulundu.

Ankara Vali Yardımcısı Ali Sözen Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TOBB Fen Lisesi ve Hacı Bayram Veli Üniversitesi Polatlı Fen Edebiyat Fakültesinde incelemelerde bulundu.   İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri yetkilileri ve okul müdürleri tarafından okulların genel durumu hakkında bilgilendirilen Vali Yardımcısı Ali Sözen, okulların; eğitim durumu, öğrenci sayıları, sportif faaliyetler, kütüphane imkânları, öğrencilerin ulaşım durumu hakkında genel bir değerlendirmede bulundu.

İncelemeleri sırasında Vali Yardımcısı Ali Sözen’e; Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Polatlı Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Güray Uyar, Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uymaz, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Cem Bilge eşlik etti.