Ana sayfa GÜNDEM Daha Güzel Bir Polatlı İçin…

Daha Güzel Bir Polatlı İçin…

486
0

Polatlı Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü Çalışmaya Devam Ediyor

Polatlı Belediyesi’ne bağlı ekipler, bahar mevsimi çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. İlçenin önemli noktalarında peyzaj, kaldırım ve orta kaldırım çalışması yapan Polatlı belediyesine bağlı Park Bahçeler Müdürlüğü, Cumhuriyet Meydanında da düzenleme yaptı.

Kent estetiği çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Meydanında, 13 Eylül ve Adnan Menderes caddesindeki orta refüj çalışmaları ve hemzemin geçit orta refüj düzenleme ve dizayn çalışmaları Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehre estetik bir görüntü ulaştırma maksadıyla çalışmalar yapılmaya devam ediyor.

Park ve Bahçe Müdürlüğü ağaçlık alanları ve yeşili ön plana çıkartmak adına yapılan çalışmalar aralıksız olarak devam ettiriyor. Yapılan çalışmalar hakkında, Polatlı Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, yetkilileri şu bilgileri paylaştı. “Polatlı İlçemiz güzelleşiyor. Gün geçtikçe gelişen ve peyzaj çalışmalarıyla güzelleşen çarşımız halkın dikkatini çekiyor. Polatlı Belediyesi Peyzaj Ekibi , kavşaklarda , Cumhuriyet Meydanında , Parklarda çalışmalarına devam ediyor.Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz şehrimizin muhtelif noktalarında ve refüjlerde çevre düzenlemesi ve kalıcı dolomit taş uygulamalarına aralıksız devam ediyor. Halk tarafından Polatlı Belediyemiz takdir görmeye devam ediyor” dedi.