Ana sayfa GÜNDEM Yaman CHP İl Yönetiminde…

Yaman CHP İl Yönetiminde…

396
0
PAYLAŞ

“Geçtiğimiz hafta Pazar günü yapılan Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 37. Olağan İl Kongresinde, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü geçen dönemde il delegesi olarak görev yapan Özgür Yaman, 30 asil ve 30 yedek üyenin yer aldığı 60 kişilik İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.”

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 37. Olağan İl Kongresi Geçtiğimiz hafta  Pazar günü Ankara Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongreye Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı tüm yönetim kurul üyeleri, meclis üyeleri ile birlikte katıldı. Bu kongrede yapılan seçimin ardından İl Başkanlığına Ali Hikmet Akıllı seçildi.Ayrıca  CHP Polatlı İlçe Başkanlığı’ndan Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı Kurultay Delegeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü önceki dönem il delegesi Özgür Yaman ise 60 kişilik İl Yönetim kuruluna seçildi.

Geçtiğimiz hafta  Pazar günü Ankara Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 37. Olağan İl Kongresi yapıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü’nün, İl Delegeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile katıldığı 37. Olağan Kongresi sonucunda Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı Kurultay Delegeliğine, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü geçen dönemde  il delegesi olarak görev yapan Özgür Yaman,30 asil ve 30 yedek üyenin yer aldığı 60 kişilik İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Özgür yaman Kimdir?

1977 Polatlı doğumlu. Evli ve iki çocuk babasıdır.Lise eğitimi sonrasında Afyon Kocatepe Üniversitesi Muhasebe Finans Yüksek Okulunu bitirmiş. Daha sonra da Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. 2005 yılından itibaren Polatlı’da Mali Müşavir olarak görev yapmaktadır.

Yaman, Polatlı Haymanalılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Polatlı Doğa Sporları ve Sportif Havacılık Kulübü yönetim kurulu üyesi,Polatlı Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği  ve Polatlı da faaliyet gösteren bir çok sosyal dernek ve kurumda da üyedir. Yaman, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Polatlı Temsilciliği yardımcılığı görevi yapmış, halen bir çok özel işletme ve Kamu İktisadi Şirketlerinin Muhasebe işlemlerini yürütmektedir.

Polatlı CHP İlçe örgütünde üye olup, önceki dönemde yönetim kurulunda da yer alan Yaman, CHP Ankara İl Yönetim kurulu 5.yedek üyesidir.