Ana sayfa GÜNDEM CHP’den AK Partiye İade-i Ziyaret

CHP’den AK Partiye İade-i Ziyaret

316
0

Demir: “Polatlıda çok güzel seviyede ve samimi bir siyaset yapılıyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve yönetimine 12 Ocakta kongrede başkan seçilmesinin ardından ziyarete gelen siyasi parti temsilcilere ve esnaf odalarına iadeyi ziyarette bulunuldu. Bu kapsamda dün AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir’e iadeyi ziyaret edildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve yönetimi AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetimini ziyaret etti.  Aysel Demir ziyaret için şu açıklamayı yaptı; “CHP İlçe teşkilatı başkanının yönetimiyle beraber yapmış olduğu ziyaret için kendilerine çok teşekkür ediyorum . Her zaman belirttiğimiz gibi Polatlıda çok güzel seviyede ve samimi bir siyaset yapılıyor. Bunun meyvelerinde seçimlerde görülüyor huzur içinde bir seçim süreci geçiriyoruz. Ben bütün siyasi parti ile başkanlarında buradan çok teşekkür ediyorum . CHP gençlik kolları kongresinde  e yeni seçilen başkana  ve Bilal Avcı ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi .

Avcı: “Aysel Başkanın tekrar seçilmesini diliyorum”

Avcı ise şunları söyledi: “Bizi sıcak ve samimi şekilde karşılayan Aysel Demir ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. 14 Martta yapılacak olan  AK Parti ilçe kongresinin hayırlı olmasını, Aysel Başkanın seçimi kazanmasını diliyorum “diyerek konuşmasına son verdi.