Ana sayfa GÜNDEM CHP Yeni Yönetimi Ziyaret Turunda

CHP Yeni Yönetimi Ziyaret Turunda

486
0
PAYLAŞ

CHP İadeyi Ziyaretlere Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve yönetimine 12 Ocakta kongrede başkan seçilmesinin ardından birçok kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi partiler Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanını hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Şimdi ise Avcı ve yönetimi iadeyi ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi 12. Olağan kongresinin ardında ilçe başkanlığına seçilen Bilal Haşim Avcı ve yönetimi dün İYİ Parti Polatlı İlçe Teşkilatına, Polatlı Ticaret Odasına, Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Teşkilatına, Saadet Partisi Polatlı İlçe Teşkilatına iadeyi ziyarette bulundu.  Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ziyaretlerde şunlardan bahsetti: “12 Ocak 2020 tarihinde ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Bu kongre sürecinin ardından İlçe teşkilat binamıza gelerek bizi ziyaret eden Siyasi Parti temsilcilerine, Kurum ve kuruluşlarla, Esnaf odalarına iadeyi ziyaret programı düzenledik”dedi.

Kömez: “ Parti Polatlı İlçe Başkanlığını bırakmadan önce CHP’yi ağırlamaktan onur duyuyorum”

İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Mürsel Kömez iadeyi ziyaret için şunları söyledi:”Öncelikle  Bilal Haşim Avcı yönetimine bu iadeyi ziyaret için çok teşekkür ediyorum bizleri çok mutlu etti . Haftaya da İyi partinin kongresini var. İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanlığını bırakmadan önce CHP ve yönetimini burada ağırlamaktan onur duyuyorum” diye konuştu

Avcı: “25 ilçenin içinden en sorunsuz siyasi ilişkileri yürüten Polatlıdır”

Avcı, İYİ Parti ziyaretinde şunları söyledi: “ 29 Şubatta yapılacak İYİ Parti İlçe kongresine hayırlı olsun diliyorum. Mürsel Kömez aday olmadığını belirtti. Yeni seçilecek olan ismi de başarılar diliyorum.31Martta yerel seçimlerinde beraber omuz omuza verdiğimiz Mürsel Kömez çok iyi ilişkiler içinde ittifakımızı sürdürdük.  25 ilçenin en sorunsuz siyasi ilişkileri yürüten Polatlıdır” dedi.

Sakarya: “ Şehrimiz ile ilgili ortak çözümler bulup beraber hareket edebileceğiz”

Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya CHP’nin iadeyi ziyareti için şunları söyledi: Bu ziyaret bizi ziyadesiyle mutlu etti. Şehrimiz ile ilgili ortak çözümler bulup beraber hareket edebileceğiz. Türkiye’nin en köklü siyasi Partisi Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Teşkilatına teşekkür ediyorum” dedi. Avcı, dosthane sohbetler yaparak ve odalar hakkında bilgi alarak bu ziyaretimizi sonlandırdık dedi.

Şentürk: “Biz siyasetçilere çok önemli görevler düşüyor”

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Şentürk ziyaret esnasında şunları kaydetti: “ Değerli CHP Polatlı ilçe yönetimi arkadaşlarım öncelikle hoş geldiniz. Bizleri ziyarete gelmekle onure ettiniz. Hepinize çok teşekkür ederiz ve tekrar ilçe başkanı seçilen Bilal Avcı’yı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Biz siyasetçilere çok önemli görevler düşmektedir. hepimiz cennet ülkemizin; Türkiye cumhuriyeti devletinin varlığı, birliği ve devamlılığı için ve bu ülkede yaşayan tüm insanlarımızın huzuru, refahı ve sıkıntısız bir şekilde, barış içerisinde yaşamlarını sürdürebilecek ortamları sağlayabilmek için çalışmalarımızı devam ettirmek zorundayız. Bugünlerde ülkemizin gündeminde; Fetonun siyasi ayakları, işbankası hisseleri gibi gündemlerle siyaseti tamamen magazinleştirmeye çalışıyorlar.

Şentürk: “ Ülkemize Sahip Çıkmalıyız”

Bırakın bunlarla uğraşmayı da; Ülkemizi felakete sürükleyen çok önemli sorunlarımızla uğraşın. Nedir bunlar; insanlarımız açlıktan yokluktan intihar ediyorlar… işsizlik almış başını yürüyor. Ekonomi eksilere düşmüş. İnsanlarımızın karnı aç. Çiftçimiz yabancı sermayeli bankalara esir edilmiş üretim tamamen durmuş  ahlakımız tamamen çökmüş. eğitim yerine oyalama dersleri alıyoruz eğitim göçük durumda gdo lu besinlerle topyekün yok ediliyoruz, yerli malın yerini gavurun malı almış türküm, doğruyum , çalışkanım yerine ; türküm, açım, işsizim, borçluyum , kanserliyim marşını söylemeye başladık.. bu sorunlarla uğraşalım; Bütün bunlar yahudi siyonistlerin ülkemiz üzerine salmış olduğu virüslerdir. birlik beraberlik kardeşlik içerisinde hiç bir siyasi partiyi düşman olarak değilde rakip olarak görerek; Bu siyonistlerin ülkemizi ve insanlarımızı topyekün yok edecek oyunlarından kurtarmak için çalışmalıyız. Bunun için siyaset yapmalıyız. bu ülke hepimizindir. bizleri kabul edecek hiç bir başka ülke yoktur. O nedenle ülkemize sahip çıkmalıyız. Tekrar hepinize hoş geldiniz der, çalışmalarınızda başarılar dilerim” diyerek konuşmasını bitirdi.

Kara: “Ben Diye Bir Kavram Yok, Daima Biz”

Saadet Partisi Polatlı İlçe Başkanı Mehmet Kara ise şunları söyledi: ” 1974 senesinde ben Polatlı’ya geldim ama 35 senem yurt dışında geçti. Oralarda da Milli Görüş’ün kuruculuğunu yaptık. Tekrar Polatlı’ya geldiğim 1 sene oldu. Geldikten sonra da boş durmayalım dedik. Ülkemize bir nebze de olsa faydamız dokunur mu diye düşünüyoruz. Bizde “ben” diye bir kavram yok, daima “biz” diyerek hareket ediyoruz.” dedi.