Ana sayfa GÜNDEM CHP’den İlçe Emniyet Müdürüne Ziyaret

CHP’den İlçe Emniyet Müdürüne Ziyaret

740
0

Avcı, Karakaya’yı ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve yönetimi Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Cemil Karakaya’yı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay olağan genel kurulunu yaparak Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına seçilen Bilal Avcı ve yönetimi Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Cemil Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Cemil Karakaya; “Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni seçilen yönetim kuruluna, Polatlı özelinde ve Ankara ile Türkiye genelinde hayırlı olsun diyorum. Allah utandırmasın. Siyasi Parti temsilciliklerimizin destekleri Polatlı’nın asayişini rahatlatma çabalarımıza güç katmaktadır.

Polatlı’da görev bulunduğum süre içerisinde son iki yıldır, seçimleri huzur, güven ve sıkıntısız bir biçimde atlattık. Seçim süreçlerinin problemsiz bir biçimde atlatılmasında tüm siyasi partilerimizin destekleri oldu. İnşallah bundan sonraki süreçlerde de Polatlı halkımızın istediği gibi siyasi partilerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte bu süreçleri geçiririz. Tabii ki bizler tüm birimlerimizle sokaktayız. Fakat bizlerin de göremediği noktalar olabilmektedir. Bu noktada sizlerin ve sivil toplum kuruluşlarının katkılarını önemsiyoruz. Siyasi Parti temsilciliklerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımızın destekleri Polatlı’nın asayişini temin ve trafiğini rahatlatma çabalarımıza güç katmaktadır” dedi.

Avcı : “Emniyet Müdürlüğümüzün kıymetli birimlerine destek olmak önceliğimizdir”

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, yaptığı açıklamada; “Öncelikle şahsınızda tüm birimlerinizin, tüm ekiplerinizin Polatlı’nın asayişi, yurttaşlarımızın huzuru ve güvenliği için göstermiş olduğunuz emek için teşekkür ediyorum. Bu anlamda başarılarınızın artarak devamını diliyorum. Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü olarak, yurttaşlarımızın huzur ve güvenliğinin tesisi konusunda İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün kıymetli birimlerine destek olmak önceliğimizdir. Gerek asayiş gerekse trafik konularında, sorumluluk sahibi birey bilinciyle hareket edilmesi bizce de yurttaşlık görevidir. Bu anlamda Polatlı İlçe Emniyet Müdürümüz Cemil Karakaya ve İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün tüm birimlerine insanüstü gayretleri ve emekleri için teşekkür ediyor, Polatlılı yurttaşlarımızın da takdirini kazanan başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” diye konuştu. .