Ana sayfa HAYDAR BİRCAN Bizi bize düşürdüler…

Bizi bize düşürdüler…

234
0
PAYLAŞ

Yıllardır yapılan içten ve dıştan İslamiyet’i kötülemek adına birçok yalan yanlış bilgilerle Müslümanlığın farklı anlatıldığı ve hala bu yanlışlıkların devam ettiğini biliyoruz. Bunun içinde en çok eziyet gören Müslüman halkı tüm dünyadaki mağdur oldukları halde çok farklı gösterilip suçlu, cani, acımasız olarak tanıtılmış ve tanıtılmaya devam edilmektedir. O yüzden İslamiyet’e yani Müslümanlara yapılan zulümlerde haklıymışlar gibi yansıtılmaktadır.

Bizimle yaşayan bizdenmiş gibi görünen hainler kuyumuzu kazıp yapmadığımız kötülülükleri yapmışız gibi gösteriyorlar. Din ayrımı yapıyorlar. Müslüman’mış gibi görünüp asıl oldukları dinle karşı karşıyaymış gibi bizim Müslümanları içten içe başlayıp birbirine kırdırıp dünyaya karşı gelmelerini sebep oluyorlar. Oysa içine bakan tüm örgütlenmelerin altında Siyonizm çıkar. Osmanlı döneminde böyle olmuyordu çünkü o zaman Osmanlı tüm dünyaya insanın insan gibi olduğunu herkesin dili, dinini serbestçe yaşaması gerektiğini tüm dünyaya sağlıyordu. Şimdi İslam adına kurulan birçok gruplar başta fetö dediğimiz gibi Müslüman’ız İslamiyet dediler ama ülkemiz bir kabus içine sürüklemediler mi?

Bize bizi kırdırmadılar mı? Buna benzer birçok örnek verilebilir ama insan duygusunu sömürmek günahların en büyüğüdür. Kardeşlik, iyilik birliktelik varken gruplaşma, çirkinleşme, şiddet, öfke, kin, intikam ne Müslümanlığa ne Allahın yarattığı başka dine yakışıyor. Bizi birbirimize düşürenler vebalin en büyüğünü alıyorlar. Kazandıklarını sanıp insanlık olarak kaybediyorlar ne büyük günah ne büyük acı…

Saadet Partisi Başkan Yardımcısı Haydar Bİrcan