Ana sayfa GÜNDEM Yardım kampanyasına vatandaştan yoğun ilgi

Yardım kampanyasına vatandaştan yoğun ilgi

460
0
PAYLAŞ

Polatlıdan Elazığ’a Yardım Seferberliği

Elazığ-Malatya depremindeki mağdur olan vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için yardımların kabul edildiği deprem çadırına Polatlı halkının büyük ilgisi vardı. Sabahın ilk saatlerinden itibaren vatandaşlar tarafından battaniye, ısıtıcı, ayakkabı, gıda malzemesi, kışlık kazak, kaban gibi pek çok malzemeyi Polatlı Belediyesi deprem çadırına teslim edildi.

Ankara Valiliği, Polatlı Kaymakamlığı ve Polatlı Belediyesi koordinasyonu ile Elazığ ve Malatya’da deprem mağduru vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere Temel gıda, Kışlık kıyafet, Bot (Kullanılmamış), Isıtıcı, Battaniye vb. toplama kampanyası başlatıldı. Deprem bölgesine göndermek istedikleri malzemeler için vatandaşlar dün Cumhuriyet meydanında kurulmuş olan çadırlara akın ettiler. Sabahın ilk saatlerinden itibaren başlayan yardım kampanyasında battaniye, ısıtıcı, ayakkabı, gıda malzemesi, kışlık kazak, kaban gibi pek çok malzemeyi Polatlı Belediyesi deprem çadırına ulaştı.

Deprem Çadırı 2 Gün Açık Kalacak

Ankara Valiliği, Polatlı Kaymakamlığı ve Polatlı Belediyesi işbirliği ile Polatlı Cumhuriyet Meydanı’nda yardım çadırı kuruldu. Polatlı Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’na kurulan ve Elazığ-Malatya depremindeki mağdur olan vatandaşlar için bağışların kabul edildiği deprem çadırına Polatlı halkının büyük ilgisi vardı. Yardım etmek isteyen vatandaşlar için çadır 2 gün boyunca 17.00’a kadar açık olacak.