Ana sayfa GÜNDEM İyi Partiden Chp’ye hayırlı olsun ziyareti

İyi Partiden Chp’ye hayırlı olsun ziyareti

369
0
PAYLAŞ

Avcı“Biz millet ittifakı olarak her zaman yan yanayız”

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına seçilen Bilal Haşim Avcı’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor. Kurum ve kuruluş temsilcilerinden sonra siyasi partilerden, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanını hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İYİ Parti İlçe Başkanı Mürsel Kömez ve yönetim kurulu oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı ilçe başkanı Bilal Haşim Avcı bu tür ziyaretlerin gerçekleşmesine bizi çok mutlu diyor. Bugünde millet ittifakı olarak beraber çalıştığımız İYİ parti Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri misafirimiz oldu.  . Bilindiği üzere çarşamba akşamından beri suyla ilgili sıkıntılar yaşıyoruz. Büyükşehir Belediye başkanımız Mansur Yavaş da Polatlıya  gelerek yerinde inceleme yaptı.Başkan Yavaş’a da  buradan çok teşekkür ediyorum. Gündoğan’da bir kuyu çalışması yapılıyor. En kısa zamanda bu su sorunun da çözüleceğine inanıyoruz. Son olarak lise İyi partinin 28 şubatta yapacağı  seçimde katılacak olan bütün adaylara başarılır diliyorum “dedi.

Kömez“ CHP’ye gelirken kendi evime geliyormuşum gibi hissediyorum”

İYİ Parti İlçe Bakanı Mürsel Kömez; Öncelikle bu sıcak karşılama için çok teşekkür ediyorum. Ben buraya gelirken kendi evime gelmiyormuş gibi geliyorum. Dostluklarımız ve ittifakımız her zaman sürecek. CHP kongresinden sonra seçilen Bilal Haşim Avcı ve yönetiminin Polatlımıza ve Cumhuriyet Halk partisine hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonra da başarılı işlere imza atılacağına  eminim yerel seçimlerde de ittifakımız  devam edecektir. Diğer ilçelerde ittifak konusunda  sıkıntılar olsa bile Polatlıda böyle bir sıkıntımız olmadı uyum içinde çalıştık.Bunun içinde çok teşekkür ediyorum diyerek” konuşmasını bitirdi.